Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti melyik íróasztalt választan...

Ti melyik íróasztalt választanátok? (Képekkel)

Figyelt kérdés
Ikea Micke ( [link] vagy Ikea Gruvan ( [link] Légyszi indokoljátok is meg a választásotokat!

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
83%
Ez attól is függ, hogy a szobába melyik illene jobban bele.. Milyenek a bútorok, milyen színek vannak a szobában, milyen típusú bútorok stb ... Én az elsőt választanám. Az én szobámba az passzolna leginkább. A második is jól néz ki, én csak a lábaival nem vagyok elégedett.. nem tudom, nekem valahogy nem jön be, idétlen. Mindig attól félnék, hogy beütném a lábamat. De tudod, ízlések és pofonok. Írd majd le, hogy hogyan döntöttél!
2012. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Micke. Elég sokáig épíkeztünk és kerülgettük a kőművesbakokat ahhoz, hogy ne akarjak belőlük kettőt a lakásba :D
2012. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ikea Micke
2012. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Második elég csúnyácska. Ilyen festő vagy mi állvány jut eszembe róla. Első sem valami nagy "pakoló" részekkel van megáldva. Maradnék a hagyományos típusú íróasztalnál, aminek legalább 3-4 fiókja van.

[link]

Hasonló volt nekem, persze nem ilyen szép modern színben, mert régen volt, de hogy alá tolhatod az irattartót, és ki is tolhatod alóla. Rengeteg írószert elnyelt, nagyon praktikus volt. Persze ilyet nem tudom hol és mennyiért lehet kapni, csak úgy megemlítettem, hogy számomra ez az íróasztal inkább. :)

2012. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Micke-t választanám, mert a Gruvan elég idétlenl néz ki, mintha egy vasalódeszkán lenne egy asztallap, nekem az jutott róla eszembe. Viszont abban az tetszik, hogy az asztallapja vékony, és az jól néz ki benne. De én mindenképp a Micke-t választanám, mert ízlésesebb, tényleg ebbe nem vered be annyiszor a lábad, mint a feketébe, meg nem utolsó sorban olcsóbb is.
2012. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Na így legalább azt adja amire gondoltam. Bocs, elsőre nem jó a link. :)

2012. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A fehéret. Sokkal jobban kihasználható, mert fiókos, a második meg nem is íróasztal valójában. Ez az elnevezésén is látszik, csak asztal megnevezést kapott. Nem hiszem el, hogy kényelmes, ha fel akarsz állni, akkor mindig figyelni kell, hogy magad alá húzd a lábad, nehogy beütsd. Nem is értem minek ez a bonyolult lábszerkezet. Kerti bútorra emlékeztet, olyan, mintha összecsukható lenne, pedig gondolom nem az.
2012. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Külsőre egyik sem tetszik igazán, de inkább az elsőt. A fekete bénán néz ki.
2012. máj. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se jön be, én az olyanokat szeretem, amikben sok fiók, polc stb. van és tudok pakolni bele. De akkor már inkább az elsőt választanám.
2012. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
inkább az első. a második úgy néz ki tényleg mint egy fűrészelőbak, amire rátettek egy lapot. és mér drága is.
2012. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!