Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti melyik íróasztalt választan...

Ti melyik íróasztalt választanátok? (Képekkel)

Figyelt kérdés
Ikea Micke ( [link] vagy Ikea Gruvan ( [link] Légyszi indokoljátok is meg a választásotokat!

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A szobámba mindkét bútor illene, ezzel nincs gond. A másodikhoz meg lehet másmilyen lábat is választani.


Az első nekem is jobban tetszik (rejtett kábelek, szín, fiók), csak az a parám, hogy túl keskeny, és ezért túl közel ülnék a monitorhoz.

A másodiknál tetszik, hogy látom, amit bepakoltam, viszont nem tudom, nem kényelmetlen-e egész nap üveglapon támaszkodni (plusz az ujjlenyomatok, ugye), meg arra rá se állhatnék, ha le akarnék venni vmit a polcról...


Jaj, nem tudok dönteni... Az íróasztal sajnos nagyon drága műfaj, az ikea az, amit meg tudok engedni, és még tetszik is.

2012. máj. 16. 14:06
 12/25 anonim ***** válasza:

Így már jobban hangzik, ha üveglapos, nekem nem tűnt ez fel a fotón. Amilyen előny, olyan hátrány is, hogy látni, mi van benne. Meg arrébb kell pakolni mindent az asztalról, ha fel akarod nyitni a tetejét. Szóval nekem továbbra sem jön be. Ja, és még egy dolog. Az üveglap nagyon hideg! Nagyon melegnek kell lennie a szobában ahhoz, hogy normál hőmérsékletű legyen az üveglap.

Ha kevés pénzből akarod kihozni, jobbnál jobbakat tudsz venni használtan is.

2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem az Ikea bútorok drágák, vagy nem? És ha beszélnél egy asztalossal? Lemérnétek mekkora legyen, hány és mekkora fiókjai, milyen erős legyen stb. Lehet kevesebbe is kerülne. Ő is meg tudja fából és mdf lapból is csinálni!
2012. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ezt a fehír színűt ami olyan mint a Te másodikod!

[link]

2012. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én az ikea ágyakkal vagyok pont így, nem tudom eldönteni milyen színben vegyem meg, de én is csak ezt engedhetem meg magamnak.
2012. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én inkább a Kikából vennék.

[link]

A CARO, MORITZ, vagy a FUNCTION közül választanék.

A fehér bútorok most nagyon divatosak. Bármilyen falhoz, szőnyeghez mennek.

2012. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ja, a CARO-t visszavonom. Az a polcrendszer nélkül értendő.

Viszont megnéztem az IKEA oldalát, ott megvehető ugyanez csak más néven, és polcrendzserrel együtt ugyanolyan áron, mint a KIKA-ban anélkül. :O Ráadásul több színben.

2012. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

És még valami. Az üveglap nagyon könnyen karcolódik. Kb. mint egy mobiltelefon képernyője. Úgy kell rá vigyázni szinte, nehogy valami hozzáérjen. Dohányzóasztalnak is nagyon kényes, akkor még elmegy, ha van rajta egy terítő legalább a közepén, hogy azért ne takarja el teljesen, és akkor a terítőre pakolni egy-két dolgot.

De íróasztalnak abszolút nem alkalmas.

2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Végül - a válaszaitoknak is köszönhetően - úgy döntöttem, inkább keresek egy olcsó, használt, de szépen felújítható íróasztalt. Köszönöm a segítséget!
2012. máj. 21. 13:12
 20/25 anonim ***** válasza:
A két kikás nem tetszik? A Moritz meg a Function? Csak mert most még olcsóbb lett. 16 ill. 20 ezer. Ettől olcsóbbat úgysem találsz. Még használtan sem igen.
2012. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!