Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti melyik íróasztalt választan...

Ti melyik íróasztalt választanátok? (Képekkel)

Figyelt kérdés
Ikea Micke ( [link] vagy Ikea Gruvan ( [link] Légyszi indokoljátok is meg a választásotokat!

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jók! :) Bár én nagy KIKA-fan vagyok. :D


[link]


[link]

2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Már találtam is 8000-ért olyat használtan, ami tetszik. Igazából a Kika nekem sose jött be, én Ikea-párti vagyok.
2012. máj. 21. 16:00
 23/25 anonim ***** válasza:

Még egy dolog az üveglap ellen. :) Bár ez már tényleg az utolsó lesz, utána nem piszkállak vele, pláne hogy írtad, hogy inkább mást választasz. :)

Na, szóval, az üveglapon nagyon irritáló, ha visszatükröződik a lámpa fénye. Akár egy íróasztali lámpáé, akár a szoba közepén lévőé, ha pont úgy van elhelyezve, hogy látszódik benne a tükörképe.

Tudom, mert nekem is van egy ilyen dohányzóasztal a szobámban. Ez albérleti, tehát nem én vettem. De soha nem is vennék, üvegasztalt, ezek után. Én nagyon megutáltam.

Persze lehet, hogy egy fehér asztallapon is hasonló a helyzet... Ezt nem tudom. De elképzelhetőnek tartom, hogy nem túl kellemes a szemnek, hogy olyan világos. Főleg, ha rávilágít egy lámpa.

Pl. szúnyoghálónak is irritáló egy fehér színű. Bántja a szemet a fehérség. A fekete vagy zöld sokkal elviselhetőbb.

2012. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Most is ahogy nézem a tv-t, nagyon sz.r, ahogy tükröződik a képernyő. :S

Vaterán találtad?

2012. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, a vaterán :) ez volt a legegyszerűbb, sajnos nincs időm bolhapiacra járni.
2012. máj. 23. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!