Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek mekkora a nappalitok,...

Nektek mekkora a nappalitok, furdotok, szobaitok, ebedlotok+konyha, es ahol a kabatot/cipot tartotok?

Figyelt kérdés

egyesek azt mondjak hogy 6-7m napali az nagy, mas hogy pont jo hisz egesz nap ott toltod az idod legnagyobb reszet,


a szomszed szerint jo a nagy ebedlo (4x4), mert a csalad csak bovul es kell a hely, (foleg ha a gyerek is felno, meghazasodik es hazajonnek es megvendegeled)

+a konyha 3.5x4m


furdoben nm tudom mi az idealis, (kad, zuhanyzo, wc, mosogep, 2xkagylo)


es egy haloszobanak illetve gyekerszobanak, mekkora szoba kell 4x4m,? 5x5m? 3x4m?


2013. febr. 27. 10:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a sok tanacsot, nagyon sok dologra felvilagositottatok, nekunk max 40millio adott az egesz epitesre, hogy az bekoltozoheto, felbutorozott allapotban legyen


azt a szarito, moso dolgot jo otletnek tartom

a barkacskamrat a garazsba gondoltam, hosszabb lessz a garazs vagy 3 meterrel az autonak es annak a vegebe

a nappali az delre es keletre fog nezni, az ugy jo? szerintem a nappali eleg nagy lessz mert surun fognak jonni a baratok tesvreim szuleink hozzank


kulso szigetelesre is gondoltunk esetleg a cserepre is valami vizfuto berendezest, ezekre nincs valami tamogatas?


amugy mi fatuzelesu kazanra gondolunk, (felek a gaz veszelyeitol, meg a magas fizetnivalotol)


a konyhabutor alltalaban ugye 45-65cm szeles, es a szekreny is amiben ruhat tartanak halo szobaban


kb ezek a kerdeseim lennenek es megegyszer koszi a valaszokat es ha valami batran eszetekbe jut akkor csak irjatok meg, mert sokat lehet tanulni mas hibaibol, tapasztalataibol

2013. márc. 2. 20:57
 22/136 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Fu na gondolkodtam amit írtam és egy dolgot vettem bele mert mi már megjártuk szakemberekkel. A kád alá be lehet építeni a vízvezetéket simán ha rendesen van megcsinálva semmi baj azzal. Az amit írtam hogy szerelőajtó a kád mellé igazából nem is fontos, tényleg csak megjártuk már és kikívánkozott. :)
2013. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 TappancsMancs ***** válasza:
100%

[link]


Azt hogy érted hogy a konyhabútor 45-65cm szeles, es a ruhás szekrény (gardrób?)is. Egy egy elem szélességét mondod?

2013. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/136 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Szigetelésre kazánra nem tudok tanácsot adni. A bútornál jobban.
2013. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A tájolás legfontosabb része hogy a Nap nagyjából keleten kel és nyugaton nyugszik, ettől kicsit eltér fokokban de déli irányban tartózkodik a legmagasabban és a nap felénél (délben).


A bútort majd holnap írom az önmagában is több rétű. Amúgy az összes szakembertől érdemes kérdezni, de nektek is utánanézni. Nem árt ha ti is értetek dolgokhoz akkor is ha más csinálja. A neten nagyjából mindenre külön külön is érdemes rákeresni.

2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy jó tanácsot tudok adni, ha hideg burkolatot választotok majd, ne legyen túl matt a lap. Mi majdnem 25 éve szívunk ezzel, de soha az életben nem lesz ilyen. A matt járólapba bele rakódik a kosz a zsír a konyhában és takaríthatatlan. Ha selyemfényes vagy fényes a lap sokkal praktikusabb a takarítása.
2013. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 A kérdező kommentje:

a halo szobaban a gardrobot szeretnem kiszamitani, hogy mennyi hely maradna mert a fal melett el kell hagynom 10cm aztan tehetem csak a gardrobot, es meg jarni is kell a szobabab az agy es butor kozott, es igaz a gardrob szelessege erdekelne attlagba mert a hossza az valtozo 1m felettiek, es igy a konyhabutornal is, csak nem tudom a mereteket


meg nincs semmi butrunk, mert nem lenne hol tarolnunk, az iden lessz az eskuvo es azutan is mig meg nem epul a haz eggyik szulonel elunk ahol van ilyesmi,

2013. márc. 3. 08:32
 28/136 A kérdező kommentje:

igy nez ki a telek es a fekvese

[link]


szerintetek vegyek mas telket?

2013. márc. 3. 12:51
 29/136 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a telek fekvése a benapozás szempontjából. :)
2013. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 A kérdező kommentje:
ez a nagymamam haza amit lebontok, es emlekszem kicsi koromban mikro ott voltam nalla es ott aludtam, kora reggel egy fel oraval-oraval is hamarabb felkelt a nap mint ahol mi lakunk, lehet mert a haz dombon fekszik es korulote minden fele lejt az utca, de egesz nap sut a nap oda
2013. márc. 3. 13:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!