Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek mekkora a nappalitok,...

Nektek mekkora a nappalitok, furdotok, szobaitok, ebedlotok+konyha, es ahol a kabatot/cipot tartotok?

Figyelt kérdés

egyesek azt mondjak hogy 6-7m napali az nagy, mas hogy pont jo hisz egesz nap ott toltod az idod legnagyobb reszet,


a szomszed szerint jo a nagy ebedlo (4x4), mert a csalad csak bovul es kell a hely, (foleg ha a gyerek is felno, meghazasodik es hazajonnek es megvendegeled)

+a konyha 3.5x4m


furdoben nm tudom mi az idealis, (kad, zuhanyzo, wc, mosogep, 2xkagylo)


es egy haloszobanak illetve gyekerszobanak, mekkora szoba kell 4x4m,? 5x5m? 3x4m?


2013. febr. 27. 10:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 TappancsMancs ***** válasza:
A süllyesztett garázs a vízbefolyás miatt kényesebb lehet. Azt ott el is kell vezetni. Szerintem jobb a sima változat.
2013. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 TappancsMancs ***** válasza:

Ja az jó ha egy épület, ha zápor van vagy mínuszok akkor a garázsból is be tudtok menni a lakásba. Vagy ha valamit nap közben csak kivenni betenni akartok az autóba, vagy szerelni akar a férjed akkor is jobb ha egybe vannak.


Akkor arra érdemes csak figyelni hogy a ház lakórésze és garázs falát szigeteljétek a fűtés miatt úgy hogy a garázs gondolom nem lesz fűtve, így az a garázs felőli fal viszi a hőt.

2013. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 A kérdező kommentje:

garazs az nem lessz futve,

amugy en is szamoltam a vizzel, es ezert is ugy etrveztuk hogy egy szintbe legyen, csak azert gondoltam velemenyt kerdek

amugy termeszetesen ajtoval a lakasba gondoltuk


(en leszek a ferj, mert iden hazasodunk)

2013. márc. 4. 20:50
 54/136 A kérdező kommentje:
egy max12m szeles haz az nagy, mert ha a garazst is be szeretnenk epiteni kb nem jon ki 10m-nel kissebre
2013. márc. 4. 20:52
 55/136 TappancsMancs ***** válasza:
Ja a beépített gardrób hátránya hogy zártabbnak tűnik tőle valahogy az egész szoba.
2013. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 TappancsMancs ***** válasza:

A faltól falig az kicsit szállodásabbnak hat mert ott szoktak ilyet. Na meg tényleg nem lehet áttenni sem.


[link]


[link]


Ezek otthonosabbak de a méretükre ügyelni kell nehogy kicsi legyen.

[link]


[link]

2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 TappancsMancs ***** válasza:

[link]


Ilyenek meg sosem válnak be hosszú távon:

[link]

2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 TappancsMancs ***** válasza:
A konyhabútor önmagában is bővebb lehet holnapra hagyom inkább.
2013. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 A kérdező kommentje:
rendben, koszi hogy ennyit torodsz velunk es a hazzal, es szansz idot a eletedbol rank is, mi a foglalkozasod? lakberendezo, epiteszmernok?
2013. márc. 4. 21:46
 60/136 TappancsMancs ***** válasza:
Nem egyik sem ötövs, csak foglalkoztam már vele. :) Amúgy szívesen. Pár dolgot hogy el ne felejtsem.. Most szereltem a csaptelepet. Egy csaptelep cseréje az kb 5-6e Ft. Sokat spórolhattok apróbb dolgokon. Ha még nem szerletél be csaptelepet majd mutatom pofon egyszerű persze ha nagyon elfoglalt vagy az más. De ha megnézed egy lakásban van minmum 3 csaptelep az 15e Ft szerelés. Ha meg a vízvezetékek oda vannak vezetve sima ügy. Vagy most hallottam hogy kért valaki árajánlatot teljes elektromos vezeték áthúzásra és 300e lett volna az egész lakás. Inkább megcsinálta maga. Vagy a konnektorokat és villanykapcsolókat te is simán bekötöd abból is van jópár egy házban. Vagy a villanyokat is simán fel tudod tenni. Pár százat lehet ezzel spórolni. Konnektort meg úgy érdemes hogy az is mindig kevés. :) ezért van mindenhol mindenféle hosszabítás. Általában minden falra érdemes a szobákban tenni egyet, hosszú falakra 2t. Mert ha át akar valaki tenni egy állólámpát nem kell vezetgetni a vezetéket. Mutattál képet és ha akartok emeletet akkor a lépcsők is egy külön dolog. Ha pl fából van akkor a csak középen támasztott az kevésbé recseg idővel.
2013. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!