Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a lakást?...

Hogyan rendezzem be a lakást? (KÉP)

Figyelt kérdés

A párommal lassan elkészül a kis házikónk, ez egy kis ideiglenes. A mai világban elég nehéz egy nagy családi házra gyűjteni.


Eléggé kicsi, ahogy a képen is látni.

A szoba 5 méter hosszú, a konyha 4 m és a fürdő szoba 2 méter. Ez mind 3 méter széles-


A válaszfalak még egyenlőre nincsenek fel húzva, ezért az ajtók még bárhová kerülhetnek.



A kérdéseim:


Hová tegyük a beltéri ajtókat?


A szobát nem szeretném tele zsúfolni, és szeretnék egy olyan szekrényt ami áthidalós és az ágy lehetne alatta.

Ha jól gondolom akkor talán az ablakkal szemben lenne mind ez. Na meg az ággyal szemben az ablak oldalában lehetne egy tv szekrény-polc és talán ennyi elég is.



Jöjjön a konyha, mivel spájzom nincs, így egy nagy szekrényt szeretnék, ahová lehet pakolni, és szeretném ha lenne ilyen kis bárpult.

A konyhába jó lenne még valahol ha lenne egy asztal és 4 szék na meg a bejárati ajtó mellé szeretnék egy előszoba falat.


Na és a legnehezebb szerintem a fürdő szoba!


kell bele wc, kézmosó, mosógép ( felültöltőst szeretnék helytakarékosság céljából) szennyes tartó na és asszimetrikus kádat szeretnék.



Nos: mi a véleményetek??

Egyenlőre ezek az én nézeteim, de nagyon szeretném a többi hölgy társaim tanácsát is meghallgatni.



[link]


2014. febr. 5. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy 4 méter belmagasság... galéria, könyörgöm! Egy 2 méteres ágy/matrac felfér bele, meg még komódok is a ruháknak, esetleg kisasztal olvasgatni.


és ahogy írták, sok-sok fehér és világos szín, növeli a teret.

2014. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne felültöltős mosógépet kapni?

Szerintem nem rossz annyira a leosztás. Már amit ki lehet ebből hozni. Van egy normális méretű fürdőszobájuk 2*3 m nem rossz. A nappali-konyha 3*7 m. Elég cső, de be lehet rendezni. Hálót meg a galérián elhelyezni. Én "amerikai konyhás" nappalit csinálnék. A nappali felől esetleg magasított pulttal, ahol étkezni is lehet.

2014. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert egy elavult dolog, kb. olyan évezredes, mint a külön centrifuga...vagy 10 éve senki nem használ felültöltőset, csak akinél még működik és nem akarja kidobni. De ember nem vesz már olyat, mert marhára nem praktikus (lévén nem lehet a tetejére pakolni). Nálunk pl. a szennyeskosár egy széles fonottkosár, és a mosógépen áll. Dekoratív és hasznos is. De a legtöbb ember a szárítógépet állítja rá állványon.
2014. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!