Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nektek mennyi a rezsi 2 főre?...

Nektek mennyi a rezsi 2 főre? (panel lakásra gondolok)

Figyelt kérdés

nekünk 53nm a lakás, albérlet középső lakás 3.emelet viz, gáz, villany havi szinten 6500Ft+közös költség 6700Ft...Ez soknak számít? Lehet ezt valahogy lejebb faragni?

Havi víz (meleg-hideg-szennyviz egybe) 4-5m3...

villany 55-60kw

gáz 4-5m3

2 emberre...



2019. aug. 25. 13:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én itthonról dolgozom, párom reggel 8-tól du 5ig hétfőtől péntekig.

Elektromos berendezés hát ha arra érted hogy van-e hűtő, mikró, számítógép, tv akkor igen van:D bojler is árammal megy be dugom és felmelegiti a vizet...

Fűtést még nem tudom mennyi lesz de gázos a fűtés magunknak szabályozzuk nincs altalany...


Igen az albi se drága 45.000Ft 60nm (Miskolc) belváros, 5nm erkély.



Utolsó: ilyen alapdíjak nincsenek havonta..amikor bekoltoztunk vissza kapcsolási díj volt és kész semmi más..



Ha tényleg ilyen kevésnek számít a rezsi többet úgy merjen rám szólni a párom hogy sokat fürdök meg égetem a villanyt :Dddd

2019. aug. 27. 00:15
 12/17 A kérdező kommentje:
53nm* bocsi telefon magától kijavította...
2019. aug. 27. 00:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje laktok itt?
2019. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Panellakás gázfűtéssel?! Még ilyet se láttam...
2019. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
gáz cirkó vagy mi ez...ilyen régi nagy barna radiátor szerű amibe "bekell gyújtani" nézz szét jófogáson, beirod hogy miskolc kijelölöd hogy lakás utána azt hogy kiadó kidob kis milliót amik retrobban vannak berendezve ott is ez a radiátor szerű van és ott is gáz cirkó a fűtés.
2019. aug. 28. 20:26
 16/17 anonim ***** válasza:

a villanyból 1kWó annyi, amit írtál.

a vízböl kb egy köbméter annyi.

amennyit fogyasztassz egy hónapban, szorozd be annyival.

mert olyan nincs, ez ezek a számok a számla végösszegét jejentik.

2019. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen így csináljuk de nekünk havonta kell fizetni a tulajnak épp ezért sokkaltam...
2019. szept. 9. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!