Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan tudnék mindenen spórolni?

Hogyan tudnék mindenen spórolni?

Figyelt kérdés
Ti hogyan spóroltok? Az a tervem hogy ezentúl mindenen spórolok.
2019. nov. 7. 20:11
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
82%

Én otthonról viszem a kaját legtöbbször suliba. Mikor pék süteményt vettem 6-700 Ft-ot otthagytam minden reggel a boltban.

Tusfürdőből Rossmann saját márkásat használok. Próbálok itthon kevesebb vizet fogyasztani... nem égetem feleslegesen a villanyt... egyenlőre ennyi jutott eszembe. Valamin lehet spórolni, de vannak dolgok amin nem érdemes. 21/L

2019. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Miért rögtön mindenen? És mégis milyen körülmények között? 16 éves vagy heti 2000,-Ft zsebpénzzel, vagy ötgyerekes családapa?
2019. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
78%
1-es vagyok... nem kocsival járok suliba, hanem 2490 Ft a bérletem és buszozok.
2019. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
70%
Utolsó, megkérdezhetem melyik megyében laksz? Nekünk a diák bérlet 4000.
2019. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Használtruha, boltban mindenből a legolcsóbb kilós vagy literes árú termékeket veszem pár kivétellel. Amit lehet, neten rendelek és a késői postai kiszállításra hivatkozva visszakérem az árát. Műkörmöt magamnak építek, gyakorlatilag a netes vásárlás miatt ingyen hozom ki az egészet. Autóalkatrészre 50% kedvezményünk van, sokszor a párom szereli a kisebb dolgokat, autóval nem sokat mászkálok, inkább a nagybevásárlást preferálom, az állatoknak pedig a maradékokat is odaadom, ezzel tápot spórolok. Tavasztól magamnak fogom nevelni a baromfit, ha nagyon felmegy a sertés ára, akkor bértartásban felneveltetek egy malacot is.
2019. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
70%
Azt a utolso mekkora taho soher vagy azt a mindenit 🤨
2019. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
60%
4-es, Tolna megye, 35 km-es diák bérlet.
2019. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Baromira nem érdekel mekkora tahó sóher vagyok, amíg éves szinten százezreket spórolok meg vele 😂😂
2019. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

"Amit lehet, neten rendelek és a késői postai kiszállításra hivatkozva visszakérem az árát."

Viszont akkor vissza kell küldened az árut, nem? Ez azt jelenti, hogy mindent csak pár hétig használsz, amíg már nem muszáj visszaküldeni? :)

2019. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Én szimplán nem veszek meg mindent, amit szeretnék, hanem.árgondolom..Szabok egy határt, hogy mennyit költhetek magamra 1 hónapban. Igy a fizum felét el tudom rakni. En Szegeden voltam diák, otthogy is 4ezer volt a bérlet, utána meg a teljes ár 7000.volt. Ehhez kepest havonta tankolok a kocsimba 10ezerert
2019. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!