Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan tudnék mindenen spórolni?

Hogyan tudnék mindenen spórolni?

Figyelt kérdés
Ti hogyan spóroltok? Az a tervem hogy ezentúl mindenen spórolok.
2019. nov. 7. 20:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Wishen van ilyen, hogy ha késik a kiszállítás megtarthatod a terméket, de ők nyilván nem tudják nyomonkövetni, hogy mikor jön meg a termék (kivéve a nagy termékek, amit átad a postás, mert le kell csippanta). Egyébként hozzám 90% alapból későn jön meg, 5% pedig meg sem jön. A nagy termékeket is át lehet amúgy ingyen venni, csak körülményesebb.
2019. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
17%
Vodás vagyok, nem veszek netet, csak annyi net van a telómon, amennyit a jó dolgokban ingyen adnak. Amikor elfogy, akkor megint a jó dolgokból szerzek ingyen netet. 1 gigát is lehet így szerezni, ami nekem kitart lazán, mert általában wifis helyeken használom a telót, meg eleve nem vagyok rágyógyulva.
2019. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez a kérdés relatívnak számít,inkább nem írok hozzá,mert az itteni hozzászólásokhoz hasonlót lehetne írni,de hajmeresztőt is.
2019. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

"Az a tervem hogy ezentúl mindenen spórolok."

Ne tedd! Életformává válik! Teljesen megnyomorítja a lelkedet!

Spórolással nem lesz több a pénzed. Csak átcsoportosítod. Méghozzá kompromisszumok árán. ...hogy újabb kompromisszumot köthess. Azaz pár Forintért állandó lemondásban élsz.


Növeld a bevételeidet!


Abból biztosan többmindenre futja majd. Válts munkahelyet! Vállalkoz! Tanulj! Válts szakmát! Találd ki, miből lesz több pénzed.

Spórolásból még nem gazdagodott meg senki!

2019. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%

10: Az igaz, de egy autónak a legkisebb költsége a benzin, sokkal több a vizsgáztatás+szerviz, súlyadó, kötelező biztosítás, vételár (!!), és ha nagyvárosban használod, akkor a parkolási díj (Bp. 440 Ft/óra !!) és a garázsbérlés (Bp. belváros évi 360-400 000 Ft).

Mi nemrég törtük össze az autónkat, ezért nagyon kiszámoltam, nem vettünk új (használt) autót, hanem taxizunk, amikor muszáj az autó, így sokkal olcsóbb.

Sokszor csak a hőség miatt taxizunk pedig.

2019. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
utolsó: igen, vannak pluszköltségek, de az elenyészó ahhoz képest, amennyi pluszt at. Az évi 50ezres biztositas és 10ezres súlyadó meg kb. kiteszi az evente uj bakancs árát, amit a felsozott buszmegben való ácsorgás miatt kell kicserélni, mert tönkremegy, a sok orrsprayt, amit a megfázás miatt kellett használni, vagy hogy bevásárolni kész remálom volt. Azért ndkem megéri hogy havi plusz 5 ezerrel tobbet fizetek
2019. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

"nem kocsival járok suliba, hanem 2490 Ft a bérletem és buszozok."


Én ezt is megspórolom azzal, hogy csak szaladok a busz után.

Ha sokat szeretnék spórolni, akkor taxi után szaladok...

:)

2019. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%

"Spórolásból még nem gazdagodott meg senki!"

nem is mondta senki, hogy az a celja

lehet, hogy csak kevesbe akara szennyezni a kornyezetet, mint eddig

2019. nov. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%

16: A 8-ból a 3 legkisebb költséget vetted figyelembe.:)

Nekünk a költségen felül sok munkát és rengeteg időt jelentett: tankolni, parkolóhelyet keresni (ez sokszor 2-3-szor is tovább tartott, mint maga az autóval megtett út), működő parkolóórát keresni (ez is az autózás idejét meghaladja)...

2019. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

"Spórolásból még nem gazdagodott meg senki!"

Ha tudás megszerzésére költötte vagy befektette a plusz összeget, akkor bizony de!

Ha elitta vagy más módon elverte, akkor valóban nem.

2019. nov. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!