Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Másnak is ilyen nagy a klíma...

Másnak is ilyen nagy a klíma fogyasztása kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés
Digitális fogyasztásmérővel 70 W körüli teljesítményt mutat már pár napja. Amikor jó idő volt, akkor még bekapcsolva sem volt ekkora amikor állt.

2021. jan. 16. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 17. 07:32
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is ugyan ez a klímából van fent két darab. A csőben is van fűtőkábel, így darabonként 150w-ot esznek. Két géppel számolva egy hónapon keresztül 10e ft és még be sem kapcsoltad őket. Nem is beszélve mennyi áram elmegy így, nesze neked zöld-lobbi.
2021. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi zöld lobbi... legközelebb ne gagyi kínai gépeket vegyetek. Egy egyszerű termosztát vezérli a tálca és a karterfűtést. Nulla foknál bekapcsol és mindig aktív...

Gree és klónjai sajátossága. Vegyetek japán gépeket, vagy Daikint és nem lesz ilyen!

Sajnos ezt utólag nem igen lehet javítani.

2021. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem Gree G-Tech 3,5-es van, és 90W körül eszik kikapcsolva, ha nulla fok vagy kevesebb a kinti hőfok. Tehát nem akkor, amikor be van állítva fűtésre, csak éppen nem megy, mert elérte a hőfokot - akkor még megérteném, hogy fűti a kartert, hogy bármikor el tudjon indulni. Hanem akkor is, ha kikapcsolt állapotban van, de a hálózatról nem kapcsoltuk le. Tehát aki télen nem fűt vele, húzza ki a konnektorból, vagy ha fixen be van kötve, nyomja le a biztosítékát!
2021. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#12-es vagyok, majd egy év telt el a válaszom óta.

Megúntam ezt a pazarlást és lehúztam a wagoból a tálcafűtés betápját. Csak egy tesztnek indult előző télen, de így maradt. Süti a nap azt a falfelületet ahol a gép van, így ki tud belőle folyni a nedvesség fűtőszál nélkül is. Amikor leolvaszt van olyan meleg a víz, hogy gyorsan letaláljon a csőrendszeren.

Ez egyéni eset, mindenhol biztos nem működik.

2021. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!