Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kádárkockában Gázzal fűtők(!)...

Kádárkockában Gázzal fűtők(!) mennyit fizettetek az utolsó téli szezonban a fűtésre?

Figyelt kérdés
Én 180 000 ftnyi gázt fizettem 76nm-es kádárkocka fűtésére, régi fég kazánnal. 20-22 fokra fűtünk, napközbe ha nem vagyunk otthon 1-2 fokot lebegtetünk. Soknak számít amit én költök fűtésre? Hallottam már korábban több száz ezer ft-os téli szezonos gázszámlákat is kádárkocka házból. Attól úgy érzem azért szerencsére távol vagyok. modern házzal rendelkezők is írhatnak, minél több adatot tudnánk össze hasonlítani annál jobban lehetne következtetéseket levonni. Első sorban gázzal fűtők érdekelnének akármilyen kazánnal is. Ha van valakinek tapasztalata egy ilyen idősebb családi házzal ahova utólag lett beszerelve kondenzációs kazán, érdekelne annak is az eredménye.

2021. júl. 2. 12:40
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Anyósoméknál havi szinten olyan 40 ezer volt, de ők 24 fokra fűtik fel.
2021. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem sok a 180ezer. Sőt, ha szigeteletlen a ház, akkor kifejezetten kevés.


Nekünk is ekkora a szigeteletlen házunk, amiben 3 nagy teljesítményű konvektor megy 22-23 fokra. Így lett a gázunk idén közel 300ezer és még csak komoly tél sem volt.

2021. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Inkább adj hálát a Jóistennek, hogy még meg van a régi FÉG kazánod, ami fillérekből megjavítható mind a mai napig, ha egyáltalán elromlik.

Amit te fizetsz az mindössze havi 15ezer Ft.

Sokan egy fele ekkora, társasházi körbefűtött lakásra fizetnek hasonló összeget.

2021. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem egészen!:)

Jó lesz az havi 30-nak is, de akkor sem sok.

Nyáron nyilván nem fűt, csak télen. Az, hogy esetleg átalányt fizet, az mindegy, a számla végösszegén nem változtat.

2021. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81ezer. 20,5 fok éjjel nappal, senki sem birja a meleget. Főzéssel együtt. Sütés villanyos. Ablakok szigeteltek, ház szigetelve.
2021. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enyém is nagyjából ennyi,a kádár-kocka elődjében,ami 1picit kisebb.én 57 ezret fizettem rá 13ezres számla után,én azért sokalltam,mert hétvégén vagyok otthon.a tiéd sztem korrekt.ja,és műanyag ablakok vannak és a mennyezet szigetelt.
2021. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!