Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » AZ ,,ÉJSZAKAI,, áram, magyarul...

AZ ,,ÉJSZAKAI,, áram, magyarul vezérelt áram felhasználása beleszámít a vörös vonalba,amit nem léphet át a fogyasztó? elvégre külön óra méri,és más is a tarifája.

Figyelt kérdés
EZT ÍRJÁK: ,,Az éjszakai áram: 23,1 forint/kWh lesz a fogyasztási korlátig, e felett 62,9 forint a nem kedvezményes ár,,

2022. júl. 21. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as és a bojler "éjszakai" árammal elfogyaszt havonta 100-at? Vagy valaki tudja mennyit fogyaszt kb.?

Nekünk eddig semmi nem volt rákötve, de most sanszos, hogy szükséges lesz. Mást meg tudtommal nem lehet csak a bojlert!? Köszi köszi!

2022. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,segítek.

Mi 3-an vagyunk.Én úgy tudom hogy a bojler az mehet róla.

Mivel mi össze-vissza zuhanyzunk,télen kiürítjük,de nyáron a meleg miatt nem annyira,de mivel amikor kíürül a 120 literes bojlerod és újra fel kell fűtenie a vizet,így nálunk 286 kwh a vezérelt áramunk.A másik üzenetben csak példáztam.

Tudnék írni sokmindent az áramról és a fűtésről írni,de most nem akarok belefolyni.

2022. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen,havonta.
2022. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A mi 120 literes bojlerünk is rengeteget fogyaszt, pedig nincs is maxon és soha nem fogy ki csurig
2022. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Köszi a segítséget azóta már utána tudtam járni a bojlerünk fogyasztásának ami alapján beleférne a havi 210-be, de hiába mondtam itthon, hogy legyen rákötve az éjszakaira és akkor "átlagfogyasztók" lennénk nem fogadták meg a tanácsom...:( Nekem ez havi 10.000 Ft pluszt fog jelenteni átlagban, úgyhogy még nem adtam fel a témát mert nem is nagy, de szerintem nem is kis pénz. Köszönöm szépen mégegyszer!
2022. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit ,hát igen.
2022. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!