Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A gáz esetében az átlagfogyasz...

A gáz esetében az átlagfogyasztás túllépését éves szinten nézik (tehát leolvasás után aki meghaladja a 1729 köbmétert annak kiszámlázzák a túlfogyasztást) vagy havi elszámolási rendszer (144) lesz? (részleteket olvasd el)

Figyelt kérdés
Mi fogyasztás alapján fizetjük a gázt. Számomra az nem világos -és nem találtam rá egyértelmű magyarázatot az interneten sem-, hogy tegyük fel decemberben fogyasztunk 350 köbmétert amit bediktálok akkor a 144-en felüli részt máris teljes áron fizethetem, vagy csak éves leolvasás után számlaznak ki a túlfogyasztást a teljes áron?
2022. aug. 10. 10:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mármint általánydíjra csak az lemaradt
2022. aug. 12. 19:19
 22/23 mindentudó99 ***** válasza:
#19 Baxki neked tényleg ennyi eszed van? Miért telefonálnék órákat más helyett? A saját ugyeim intéztem mint megannyi más ember. Ezért tart ilyen sokáig.
2022. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
jók az emberek, gondoltam te is...
2022. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!