Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM Next gázszámlánál a...

MVM Next gázszámlánál a beállított havi m3-t tudom változtatni online?

Figyelt kérdés
Volt éves leolvasás, és keveset ajánlottak a következő évre/hó. Negyedéves számlákat kapok. Telefonon nem sikerült elérni. Nem tudom hol-hogyan lehet neten ezt megoldani, amennyiben lehet....

2022. dec. 5. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal abban a hónapban lehet, amikor volt leolvasás! Elvileg neten is megtudod változtatni, de én is pont erre várok, hogy az éves elszámolásról megjöjjön a számla, ha azt befizettem, elvileg utána lehet ezt elintézni. Regisztrálsz az mvm next honlapján, bejelentkezel és onnantól egyértelmű. Miért gondolod, hogy keveset ajánlottak? Nyilván az éves fogyasztásodból számoltak, vagy ez az év rendhagyó volt fogyasztást illetően?
2022. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

[link] azóta itt sikerült. Az zavart, hogy áramra már regisztráltam rége. Miért kezelik külön...na mindegy.


Mert egész számot ajánlottak, a fogyasztás viszont több volt. Pl 4 m3-et adtak, de 4,5 volt. És igen az utolsó 3 hónap alacsony volt...

2022. dec. 5. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
értem...
2022. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK. 🤣
2022. dec. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!