Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miskolcon panel lakásban kb,...

Miskolcon panel lakásban kb, mennyi a havi kiadás, rezsi? 1 embernek.

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 04:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a lakás? Szigetelt a ház? Távfűtéses vagy konvektoros? Hányadik emelet, körbe van-e fűtve?....

Ezek nélkül még tippelni sem tudunk.

2023. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

""Hányadik emelet, körbe van-e fűtve?....""


Ez akkora , fogyasztáspórolás valóban, jelentős?

2023. jan. 23. 13:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Anyámnál pl hideg van a földszinten.
2023. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban lakunk 2-en

Panel programos távhős (panel program nálunk szigelt a panel kívül, műanyag igaz nagyon gagyi ablakok egyedi mérőórával ellátott de maradt a régi radiátor)

1.emeleti szélső lakás

2 szobás

53-55nm erkéllyel.



+Közös költség 8000 valamennyi Ft.

Viszont a gáz 3 havonta jön az kb 4000Ft szokott lenni

A víz is 2-3 havonta 5-6 ezer

Az áram havonta 6-7 ezer Ft

A fűtés az 11.000Ft de amúgy napközben nem fűtünk csak este 1 szobát amikor megyünk aludni úgy 9korultől megy reggel 7ig.

Nyáron van hogy rá kell fizetni 20-30ezret vagy vissza kapunk ennyi összeget vagy nem kell semmit :D


Szerintem filléres közös költséget mi negyedévente fizetjük mert nem képesek online felület létre hozni a többit mind online


Én a tv internetet meg telefonszámlát azért nem számolom mert szerintem az mindenkinek más... Nekünk pl UPC van 2 boxxal 14-15ezer Ft telefon meg 15.000Ft

2023. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ott a szentpéteri kapu környékén a kórházi részen keresnék, úgy gondolom.
2023. febr. 15. 07:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Szerinted másabb lesz a Szentpéteri kapuban mint a belvárosban?

Történetesen laktunk ott konkrétan a kórházzal szembe ugyan ennyi volt kivétel hogy gáz volt a fűtés típus egyértelműen több volt 1 szobát fűtöttünk 14.000Ft volt de csak este ment a fűtés.


Számlákat azért nem fogok neked mutatni... Komolyan ha ennyire a szádba kell rágni akkor ne költözz sehova.

Anyosomék 2 utcára laknak (2-en laknak ők is) 3 szobásba 9.emeleten nekik a fűtés kb 3 ezer forinttal több mint nekünk meg mivel liftes a ház a közös költség asszem 14.000Ft/hó ennyi. Nincs szigetelve nekik a panel majd meg fagynak hiába a 9.emelet de egy szobán kívül nem fűtenek semmit.


Ki tudok akadni az ilyen kérdezőktől amúgy meg ne haragudj, leírom szinte fillére pontosan hogy mennyi a kiadasunk erre be nyögöd hogy a Szentpéteri kapu környékén...úgy gondolom hát besírok🤣🤣🤣🤣


Leírtam immáron azt is ha nagyon kell csatolok számlát e-mailbe. Ne félj nem lesz eget rengető a rezsi sehol. Mondjuk érted kinek mi ha 3 havonta a víz 10ezer lenne én azt se sokalnám igazából. Nekünk pl régi a hűtő is. Mosógép az új de hát az ember 2 emberre egy héten max 2×mos... Főleg így télen (Nem izzadod szét a ruhát). Itt a bérleti díj lesz sok HA albérletet keresel azt meg megtudod nézni jófogáson, ingatlan.com-on.

Ha meg lakást akkor esetleges felújítási költségek vihetik a pénzt de nem a rezsi.

Viszont ha 10 bányász gépet fogsz működtetni garantáltan sok lesz a villanyod (el se bírná a hálózat):D de alap otthoni felhasználásra szerintem az a reális amit leírtam 😁

2023. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A múltkorit is köszöntem meg, és ezt is, köszöszönm,
2023. febr. 15. 12:44
 8/14 NTBS ***** válasza:
Sok tényezőt figyelembe kell venni. Mennyire fűtőd? Mennyi áramot, vizet használsz? Mekkora ingatlan?
2023. febr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Okés
2023. febr. 16. 16:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 35ből kijön minden, 47 nm. Mondjuk ez változó, de az én példám.
2023. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!