Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miskolcon panel lakásban kb,...

Miskolcon panel lakásban kb, mennyi a havi kiadás, rezsi? 1 embernek.

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 04:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na az még jó, lehet,

Kb 95 ezer forint a havi ellátásom,

Rokkantsági, és FOT,🙄

2023. febr. 16. 17:02
 12/14 anonim ***** válasza:

És 95ből hogy tervezel megélni ?


35 a rezsi ok, marad 60? Kaja, közlekedés, gyógyszer, ruha, eseti kiadások?

2023. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nemtudom, de ez van,

Ebédet, talan az önkormányzatnal lehet intézni, kedvezményesebben.

2023. márc. 17. 05:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Ebédre tudom ajanláni az Élim szolgálatot 800ft körül van leves+második kiszállítás és a csomagolás is benne van az árban.

Asszem a batóházban vannak írd be keresőbe hogy élim Miskolc kifogja dobni ott lehet számot találni majd telefonálni intézkedni stb helyetted senki se fogja megtenni.

Mi kapjuk onnan a kaját én azt tudom mondani hogy ennyi pénzért ehető nem nagy adag de főtt étel. A leves mindig fix azok nagyon finomak a főételből 3 féle van és te választod ki melyiket kéred pénteken mindig van valami édes pl nutellás nudli meg tartalmas leves.


Ezt az ebédet csak akkor kaphatók ha nyugdíjas vagy rokkant vagy munkanélküli vagy.

Én egyik sem vagyok de ismerősöm nevére kapom aki munkanélküli elég rugalmasak ár emelésük nem lesz az most volt 500Ft volt eddig most emelték 800ft-ra de ha azt nézem máshol mennyi egy menü még így is nagyon jó ennyi pénzért változatos munkahelyi ebédnek nekem tökéletes igaz volt hogy nem ízlett de ki fogod tapasztalni neked mi ízlik.

2023. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!