Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Olcsóbb a szemes kávés gépekbe...

Olcsóbb a szemes kávés gépekbe a kávé, mint pl. a kávé kapszula gépbe a kapszula?

Figyelt kérdés

Kávékapszulás gépeknél nem csak a drága kapszulákra gondolok, de az olcsóbb aldi-s, lidl-ös kapszulákra is!

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Azzal tisztában vagyok, hogy egy szemes darálós gép sokkal drágább mint egy kapszulas, de megéri?


2023. márc. 27. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha 75.000 Ft árkülönbséggel számolok kapszulás és automata gép között, akkor véve két végletes esetet 2 hónap és 3 év között térül mag az automata.

2 hónap esetén egy családot vettem, akik mindennap megisznak összesen 10 adag illy monoarabicat. 3 év pedig napi egy kávéra számolt legolcsóbb szemes kávéval vetve össze legolcsóbb kapszulást. De mondjuk átlag használatra mondhatjuk, hogy egy év alatt leszel ugyanott. Ami elég gyors szerintem. Egy év alatt még eléggé az élettartama elején van minden gép. Lehet, hogy ezek az új gépek nem olyanok, mint az elnyűhetetlen szarvasi, de egy 10 évet adnék a kényesebb fajtának is.

2023. ápr. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!