Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szűz tea kapszula és fehérje...

Szűz tea kapszula és fehérje por? Melyik hatásosabb? melyik a lég olcsóbb? gyogyszertarban lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Vannak mellékhatások?

Maximum 3000ft ot költenek

Persze mozognék mellette


2016. dec. 28. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuztea csak arra jo hogy kegyetlenul gorcsoljon a hasad es fossal, mondjuk attol fugg, mi a cel
2016. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire lenne hatásos a fehérjepor? Az egyszerűen fehérje, igaz, laktató makrotápanyag, de majdnem ugyanolyan étel, mint a többi fehérje.


Mindenképpen azon fog múlni a fogyásod, hogy mit és mennyit eszel, adott aktivitás mellett.

2016. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fehérjepor lényege az hogy több fehérjét tudj bevinni az izmosodás miatt, de egyébként totál semmi értelme ha fogyni akarsz.


Ha fogyni akarsz, változtass az étkezéseden, leginkább a szénhidrátokat kerüld nagy ívben, és bizony fontos a mozgás is.


A mozgás terén sem mindegy mit csinálsz egyébként.


A szűztea kapszula az nem fogyaszt. Én csak azért vettem hogy az anyagcserém picit rendben tartsa. Bár egyénfüggő ki hogy bírja, én hetente 2-3 alkalommal veszek be egy kapszulát kb 10-12 óra múlva kell nagy wc-znem, de szépen kiürülök tőle, mondjuk nekem a 12 órás összevissza időbeosztásom miatt nincs normális időbeosztásom hogy mikor egyek, alvás előtt kevesebbet eszek, de sokszor totál összevissza és időnként így ezzel rendbe tudom tartani a dolgokat, de fogyásra semmi esetre sem jó.


A barátnőm jó ideig szedte kúraszerűen, és ettől semmit nem fogyott. Amikor elkezdtem vele fogyni és az én módszerem szerint csináltuk egyből látványosabb eredményt ért el ő is mint én.


Nem vittük túlzásba, sétáltunk, lépcsőztünk, felváltva szoba bicikliztünk és erősítés terén is csak saját testsúlyos edzést végeztünk. Sok idő kellett hozzá, nekem a fogyásomnak ez a második szakasza, eleinte ugyan ezzel a módszerrel rengeteget fogytam.

2016. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és tudtok esetlegg valami fogyasztókapszulát,ami nem drága
2016. dec. 28. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kevesebbet kell zabálni, jobb minosegben es tobnet mozogni. Ennyi.
2016. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy fogyasztókapszula. Fogyni egészséges étrenddel és rendszeres mozgással lehet.
2016. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!