Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ki lehet fizetni vadidegen...

Ki lehet fizetni vadidegen ex-albérlő áramszámláját?

Figyelt kérdés
Van mit az izébe aprítani!

2023. ápr. 13. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Elméletileg nem fizetheted ki más számláját. A saját anyámnak nem akarták engedni, hogy kifizessem a számláit a szolgáltatónál, mert hogy nem az én nevemre szól a számla. Az ügyintéző rendes volt, nyomtatott ki csekkeket újra és azokat adta ide amiket így be tudtam fizetni, hogy rendezve legyen a dolog amikor kórházban volt és nem tudtam hozzáférni a messze levő lakásának a postájához.

Próbálj meg beszélni az ügyfélszolgálatossal! Neki nem szabadna ezt engedni, de a valóságban lényegtelen ki fizeti ki a számlát. Ha nem tudod kifizetni simán akkor kérd el a megfelelő azonosító számot és fizesd ki átutalással vagy kérj csekket ahogy én és fizesd be azt!

2023. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!