Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Olyan magasak a költségeim,...

Olyan magasak a költségeim, hogy nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnálom, de tényleg a kétségbeesés határán vagyok, senkinek nem tudom elmondani, illetve ezen tényleg senki nem tud segíteni. Egyedül nevelem a kislányom, aki óvodás, én eddig 4 órában dolgoztam, ezentúl azt hiszem több órát kell vállalnom, de nehéz nekem ígyis, mert az óvoda sem tart nyitva estig és sajnálom is, hogy a gyerek az egész napját ott kell töltse. Segítségem nincs, egyedül vagyok. Jelenleg az albérlet + kaja + óvoda + munkahelyre bejárás lassan olyan sokba kerül, hogy csak adósságom van, semmi más... Nem bírom ezt tovább, olyan stresszes vagyok, hogy 4 hónapja beteg vagyok, megfázás egyik a másik után, soha nincs vége, még a hormonjaim is teljesen felborultak, és konkrétan arra gondolok, hogy én ezt nem tudom megoldani, nem tudom ezt csinálni tovább. Több számlával is el vagyok maradva, mivel olyan sokba kerülnek, hogy nem keresek annyit, úgy érzem nincs értelme az egésznek, hiszen az összes fizetésem számlára megy el, még gyógyszert sem veszek már magamnak, mert sajnálom rá a pénzt, makarónin és krumplin élünk kb mert sok mindenre nem futja...

Mit tehetnék?

Segélyekre nem vagyok jogosult, ennek már utána néztem, de akkor így hogy lehet élni? Levágják a gázt, villanyt, mert már nem vagyok képes kifizetni kb december óta. Múlt héten sikerült a decemberi gázt is kifizetnem.

Kérlek adjatok valami tanácsot és bocsánat a panaszáradatért :(


márc. 9. 21:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
19# akkor marad a Szivárvány óvoda, majd a bal simogat.
márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Bogica0616 ***** válasza:
Tanacsom az, hogy apuka fizessen többet, ha eddig nem tette, ha pedig elhunyt, csak volt anyja aki segíthet neked. A gáz számlák baromi sokak 2 főre. Aludjatok 1 szobában és csak ott legyen fűtés. Akinek nincs pénze, az ne akarjon minden hol fűteni. Nálunk is már csak a gyerek szobában van fűtés, pedig családi ház. A makaróni meg krumplit igen változatosan lehet elkészíteni.
márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, úgy tudnak segíteni a gyakorikérdések válaszolói, ha az időközben általuk feltett kérdésekre Te is válaszolsz.

A helyzetedben sok a kérdés, emiatt most vakon próbálunk elirányítani az élet kereszt utcái között, valami jó irányt mutatva.

márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Tehát minden megoldásra van egy kifogásod.

Minimum 8 órás munka kell neked semmi más. Szerinted mások hogy élnek ?

ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!