Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az anyagi helyzetünk katasztró...

Az anyagi helyzetünk katasztrófa, és a férjem nem tesz semmit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudnotok kell mielőtt válaszoltok hogy,van egy 7 hónapos kislányunk!A férjem havi 90.000ft-ot hoz haza!Ami sajnos nagyon kevés,sok a rezsi a hitel!Lenne rá lehetősége hogy kimenjen németbe dolgozni de nem akar bár ez valamilyen szinten érthető,hisz kicsi még a lányunk!Lenne még egy hely ahová felvennék ahol dupla ennyit keresne de egyszerűen nem megy jelentkezni,apu is ezen a helyen dolgozik,tudna neki segíteni bejutni!Az az egy problémám van hogy egyáltalán nem zavarja a nálunk kialakult helyzet,ma is bejelentettem neki hogy 2000 forintunk van és pelenkát kell venni a kicsinek,de nem igazán zavarja a dolog!Unom már hogy mindig nekem kell kuncsorogni anyuéktól,meg én szerezzek pénzt ő meg nem tesz semmit!

2013. okt. 15. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A volt férjem ugyanilyen volt.Mindig megoldottam mindent,helyette.Ő sem ment dolgozni másik helyre "mert ott szeretett" dolgozni.Én két állásban voltam,terhesség alatt,is dolgoztam,még a kiírt napon is.Amikor 4 hetes lett a lányom ismét dolgoztam,aztán megszületett a második babánk...azt hiszem akkor fogyott el az energiám,Ő gyesen volt a babával,én távol dolgoztam,2-3 hetente jártam haza.Aztán kaptam közelebb munkát,ott kezdtem dolgozni,de feladtam...nem való neki család,3 éve költöztem el tőle.Most így már sokkal jobb.

Én is mindig azt hallgattam,hogy "nem tudnál anyádtól kölcsön kérni?" vagy "az én anyámék nem tudnak adni,nincs nekik" az igazság,hogy meg sem kérdezte tőlük,bár Ők 3-an dolgoznak,az én anyám meg nyugdíjas...szóval csak reménykedhetsz,hogy észhez tér,de sztem nem sok rá az esély.

2013. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És neked mennyi a bevételed? GYED-et kapsz? Gyest, családi pótlékot? Egyébként a férfiak nagy része ilyen... Az én férjem is kb ennyit keres, mikor már csak gyesen voltam a gyerekkel, igen hamar el is fogyott 2,5 millió ft tartalékom :((( (gyes után még 6 hónapig munkát kerestem, nem volt egyszerű.. mert felszámolták a munkahelyemet sajnos. Vagy tartalék kell, vagy akkor apa menjen el még félállásba valahova, amig ilyen kicsi a gyerek.
2013. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Irok valamit,és remélem nem pontozol le miatta. Biztos hogy a párod érett az apaságra? Illetve a férj betöltésére? Ne szülj neki több gyermeket,mert csak magadra számíthatsz.Talán probálj meg keményebb lenni hozzá.Mert ő a leírásod alapján egy semmi.Már bocsi a kifejezésért.Légy keményebb,és ha nem csinál semmit,akkor mi lesz később. Szerintem ha nem változik a helyzet rövid időn belül,akkor el kellene néhány dolgon gondolkodnod. Hisz még 7 hónapos. Később mikor 2 hetente cipő nadrág suliba pénz étkezés az oviba stb mi lesz? Gondolkodj kérlek el ezen,és ugy irányitsd a párod. /ha tudod/ Ha meg nem akkor ....
2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hétvégente elmehetsz dolgozni...én így egészítettem ki a jövedelmünket.

A rezsit meg lehet csökkenteni!

2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit kérdezek: minek kellett gyerek?



Á, ezt sosem fogom megérteni.

2013. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Meg minek a hitel?
2013. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Unod..hogy neked kell kuncsorogni.. és hogy "Ő" keveset hozz haza a konyhára..

Vazzmeg (B-vel),vannak internetes melók.

Vannak otthon végezhető melók.


Úgyhogy ne panaszkodj a férjedre, hanem megoldást keress,ha már bevállaltál egy gyereket,és hiteleket vettetek fel.

Tudod van olyan is hogy felcsinál,.. oszt eltűnik az "ember" és éheznek mert a családi pót az egyetlen bevétele a nőnek.

2013. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
7/7 !!!! Tudnál olyan netes melót mondani ami fizet is????????? Sajnos sokan vagyunk ezzel hasomlóan. :-( Nálunk is rossz a helyzet.
2013. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
igen, a netes melók 90%-a átverés, de keressen olyat a kérdező, hátha lehúzzák még pár ezerrel...
2013. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A pàrod talàn fél otthagyni a melóhelyét,ami jó neki.Nem feltétlen rossz ettől az ember csak makacs...kell neki okitó példa.Ha prdig mégis idióta akkor is ez a megoldàs.Hagyd hogy elfogyjon a pénz.Persze úgy hogy a gyereked egyen de pl este mikor hazaér ne legyen kaja s te mond hàt nincs pénz.Pàr nap s ràjön.Ha nem akk dobd ki,hagyd ott.Am ze is gondolkozz rl.Minek is gyerek egy instabil helyzetbe?? :-)
2013. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!