Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A vízművek nagyon nagy számlák...

Cuszoka kérdése:

A vízművek nagyon nagy számlákat küldenek ki alaptalanul egy lakatlan lakásba, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egy lakásban ahol 2010 óta levan szűkítve a víz a vizesek szerint havi 21m3, és hasonló fogyasztásokat számláznak. Azt mondták, ezek valós fogyasztások és biztos kitágult a szűkítő. Oda mentem, meg néztük, és alig csöpög valami víz ha megnyitom a csapot. Most mit tegyek?
2014. jan. 11. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor hétfőn irány balhézni velük! :S Köszönöm a válaszokat :))
2014. jan. 11. 22:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem balhézni kell, hanem értemesen megbeszélni, mi lehet a hiba. Vagy náluk történt valami elírás, vagy nálad van a hiba. Ha egy ilyenben jártas emberkét megkértél volna, vizsgálja meg a dolgot, nem lenne problémád.
2014. jan. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Furcsa történet :D Dolgoztam a helyi vízműnél a szűkítőt a díjhátralékosoknak , nem fizető szociálisan rászorulóknak szerelik be . Ez vékony vízsugár csap megnyitásnál , ha a wc tartály átereszti a vizet lehet fogyasztás. De hogy a vízóra utáni gömbcsap is rossz legyen ez túl sok :DD
2014. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát ez már nekem is :S
2014. jan. 12. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!