Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elektromos radiátornál ugye...

Elektromos radiátornál ugye nem jó a jó hőszigetelés meg samottéglák, stb?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy mi?

írd ki újra jobban átfogalmazva

2015. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fuss neki még egyszer.
2015. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem előnyös, ha a teste minél jobb hőtartó képességű, például speciális téglák vannak benne, ugye?
2015. okt. 10. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mi szedtünk szét 80-as évekbeli villanykályhákat, azokban a fűtőszál körbe volt rakva samottéglákkal, az egész körbebugyolálva üveggyapottal. Pedig szerintem már a 80-as években sem agyilag zoknik tervezték a villanykályhákat.
2015. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szóval szerintem attól függ, hogy van-e éjszakai áram, vagy másfajta előnyös árkategória, mertha nincs, akkor tök fölösleges, sőt, a gyors felfűtés és kihűlés az optimális, a hatásfok minden esetben 100%
2015. okt. 10. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Így már érthető! Amiről te beszélsz, kérdező, az elektromos kályha. Baromira nem mindegy! Annak valóban szükséges eleme a hőtároló (nem hőszigetelő) egység., és azt valóban érdemesebb "éjszakai" (helyesen: vezérelt) árammal működtetni.

Ha radiátort akarsz, az nappali árammal megy, hiszen nincs hőtároló közege.

2015. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!