Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti hogyan osszátok be a...

Lillo994 kérdése:

Ti hogyan osszátok be a pénzérméket, hogy mindenre jusson, és még maradjon is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hamarosan párommal és a kislányunkkal külön költözünk anyósoméktól. Eddig anyósom kezelte a pénzügyeket. Viszont hamarosan ez a feladat rám hárul, aminek azért ör7lök is,és kb el is tudom képzelni,hogy hogyan osztanám be a pénzünket,csak még gyakorlatban nem próbáltam ki hogy ez hogy is működne. Tudnátok néhány tanácsot adni,hogy ti hogy oldjátok ezt meg,hogy mindenre jusson is ,de azért biztonság esetére mindég legyen otthon egy kis takarék pénz.
2016. nov. 4. 23:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat,sokat segítettetek. Szerencsére nem kell albérletről gondolkozunk,mert egy felújított házban költözünk,ami eddig is a páromé volt. Nagyon sok jó tanácsot kaptam,és nagyon tetszenek pl.a havi ételmenü leírása,a bevásárlási tippek,és a pénz takarékos ötletek. Mégegyszer köszönöm nektek,anyósomtól azért ilyen dolgokat nem is tanulhattam volna,mert ha volt pénz akkor vásároltunk ,de sosem lista szerint,mindig csak úgy spontán,és tényleg sokszor vettünk is felesleges dolgokat. Ami szerencse hogy húsra,zöldségekre nem kell költenünk mert mivel gazdaságunk van a kertünkben minden megtermett,és hízóink is vannak.
2016. nov. 7. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!