Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi türelmi idő van az upc...

Mennyi türelmi idő van az upc -nél?

Figyelt kérdés
December 17.-én kötöttük az elsö számlára az van írva hogy befizetési határidő Január 15.. ezen felül van türelmi idő is ? ( 30 nap )
2019. jan. 8. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mire gondolsz, most kötötted és nem fogod tudni befizetni az első számlát?

Nem lesz semmi, majd küldözgetik újra a csekket, meg felszámolnak pár száz Ft késedelmi kamatot.

2019. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A UPC egy gyökér köcsög banda!

Évekkel ezelőtt felhívtak, hogy van egy jó internet előfizetési lehetőség, hoznak modemet, egy hónapig ingyen használhatom, de ha nem tetszik, nekem kell visszavinnem.

Az egy hónap lejárta előtt visszavittem annak rendje módja szerint.

A következő havi számlán megjelent a(z elvileg ingyenes) havidíj. Megint bementem reklamálni azzal, hogy 1 hó ingyen van. Mondta a köcsög, hogy fizessem ki, majd levonják a következő havi számlákból. Mondtam, ne nézzenek madárnak, nem fizetem ki, de befizetem a havidíj nélküli számlát kápéban.

Elmentünk nyaralni, majd utána vasárnap este bekapcsoltam a tévét és a hangyák fociztak a képernyőn.

Az ügyfélszolgálatot felhívtam. Közölték, hogy tartozásom van és ezért lekapcsolták az adást, de sebaj, pótdíjért visszakapcsolják.

Itt már én kerültem hátrányba, úgyhogy kénytelen voltam ártatlanul befizetni a pótdíjat!

Költsék gyógyszerre! Ezt a történetet mindenhol leírom, ahol tudom.

Felháborító, packáznak az emberrel! Kerülje őket aki tudja, csak sajnos több helyen monopóliumban vannak.

2019. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 db lejárt számla esetén korlátoz, és +4ezer a visszakapcsolás. remélem tudtam segíteni, pár napon biztosan nem fog múlni.
2019. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!