Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Készítettek a zsidókból...

Készítettek a zsidókból lámpaernyőt és szappant a holokauszt idején?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim válasza:
30%
már elnézést, de kitaláció? a múzeumban megtalálhatóak ezek a dolgok. és sajnos nem kell vérmes túlzásokba esnünk, mert nem tudtánk szörnyűbb dolgokat mondani, mint amik megtörténtek. szerintem az emberiség mélypontja, hogy egy népet szinte teljesen ki tudtak írtani, holott nem volt több bűnük, mint bármely más népnek...
2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan a szappan és a lámpaernyő meséjét 1990-ben nevezték legendának. Többek közt pl. Karsai László holokauszttörténész is elismerte ezt.
2010. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
82%

ezt hívják öngólnak. hivatalosan is elismerték, h nem volt lámpaernyő meg szappan. illetve lehet, hogy kísérleteztek 1-2 emberrel, de komolyabban nem volt ez, csak legenda. de ti ugyebár szentül hiszitek, ahogy azt is, hogy minden úgy volt ahogy az elbeszélések mondják.


tudjátok én még úgy tanultam (max 7-8 éve), hogy a zuhanyból folyt be a gáz. ma már azt mondják, hogy golyócskákat dobáltak be. csak az nem látja itt a lényeget aki nem akarja.

2010. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
86%
Forrást tud valaki megadni, mert a "higgyétek el nekem" és a "töritanár az anyám" nekem nem hiteles, bocsánat.
2010. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
81%

Pl:

[link]

Még mielőtt elkezdene bárki is pampogni, hogy kurucos a link, azzal előre közlöm, hogy ITT Karsai László holokauszttörténész ír a holokausztvitában. Már a második bekezdésben is mítosznak nevezi a szappant és a lámpaernyőt...

2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
96%

tess, még a wikipédián is legendának mondják ;) amúgy ezek szerint ezt a rémhírt az 1. VH _nál is használták propagandára.


a holokuausztnál ezt is elrettentésnek használták, stb, ugyanilyen lehet a gázkamra sztori is. (ahol egy hazugság van ott több is)


[link]

2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
27%
Én követeltem a forrást, köszönöm utsó kettő, term. ezt vártam! :D
2010. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
25%
Kedves fiatalok és hitetlen középkorúak!Bizony ezek a szörnyűségek megtörtétek és nagyon sokan vannak akik még mindig éritettek ezeknek a borzalmaknak az eltusolásában.Ezért akiknek olyan történelem tanárja volt, hogy a tényeket elferdítve tanítót a holokausztról szíves figyelmébe ajánlom A Halálgyár c.könyvet, mely minden könyvtárban megtalálható.A könyv nemcsak írásban, de eredeti fényképekkel is igazolja a fentin tényeket.Nagyon megrázó lesz ígérem nincs olyan horror ami a valósággal fel veszi a versenyt.
2010. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
25%

Mivel én is láttam a saját két szememmel a lámpaernyőket is és a szappanokat is, valamint beszéltem (nem chateltem!) idős emberekkel, okom van hinni, hogy a rengeteg egyéb szörnyűség mellett ez is megtörtént. (és ennél rohadtabb dolgok is)

Értem, hogy igyekszik az emberfia a lelkiismeretét tisztítani vagy megnyugtatni, de ennek nem az a módja, hogy letagadjuk a bűnöket.

2010. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
83%
szerencsétlenek, amikor maguk a zsidók és egyéb győztes nemzetek és maguk a bűnösök is azt mondják, hogy nem történt ez meg, akkor abban milyen kivetnivalót találtok? hol abban a hazugság? biztos összejátszik mindenki a nácikkal. tudom. szerencsétlenek.....
2010. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!