Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Készítettek a zsidókból...

Készítettek a zsidókból lámpaernyőt és szappant a holokauszt idején?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim válasza:

"ez gyanus, itt már fel akarnak jelenteni barátom..."


Ezt nem én irtam ,csak valaki elé tette hogy jelezze nekem irtja...


Nem feltételezem Önről hogy fel akarna jelenteni. A válaszát meg nem értem miért nem jelenitík meg a szerkesztők vagy kik.

2010. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim válasza:
*nekem írja...
2010. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
50%
Joey0115 részére! Két válaszom is volt az Ön részére külön kértem, hogy a jó szándékomat bizonyítandó videót is külön küldjék el Önnek mely egy zenés tanító videó a Földünk és a az élet szépségéről szól.A moderátoroknak is nagyon jó szórakozást kívántam hozzá.Azt is kértem, hogy személyesen Önnek küldjék hiszen Ők tudják a személyes elérhetőségét.Nem értem miért nem lehet ezt továbbítani, de megjelenhetett volna az oldalon is hiszen csak időt kértem Öntől, hogy az általam ismeretlen dokumentumokat tanulmányozhassam melyek beszerzését egy könyvtáros ismerősöm segítségével oldom meg.S utána kész vagyok folytatni az eszmecserénket.Hogy ez miért nem jelenhetett meg és Ön miért nem kapta meg sem válaszaimat sem pedig az utána küldött kedves kis filmet nem tudom.Javaslom derítsük ki együtt.
2010. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 clint ***** válasza:

Egyébként egy kényes kérdés:

HA a német nép undorodott a zsidó fajtól, komolyan gondoljátok hogy fürödne olyan szappannal amit zsidók zsírjából csináltak????

Nem csak a szappan és a lámpaernyő volt rémhír annak idején, csak a többire tudják, hogy már tuti kiröhögnék őket.

Volt rémhír összezsugoritott fejü emberekről, mutánsgyerekekről(ikrekről mengele által), hatalmas kalapácsokról amik embereket ütöttek agyon, beton csúzdáról amiken a foglyokat lökték be a gázkamrában (ezt több "túlélő" is állitotta, de vajon hogy kell elképzelni, volt pince gázkamra is??) ja és gázkamrás teherautókról, asszem ezt ma is mondják.

2010. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem is a németek használták a szappanokat, hanem a táborokban lakóknak osztották szét.Mengelét pedig már tényleg ne keverjük ebbe a témába.Mert azokat a kísérleteket Ő maga ismerte el és nagyon büszke volt rájuk s mind ezeknek a kísérleteknek sajnos volt magyar orvos asszisztense is.De ne kalandozzunk el az eredeti kérdéstől.
2010. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 clint ***** válasza:

Hát ne is, mert amit NYiszli Miklós állít az több mint aljas hazugság!!!!!! A legtöbb náci azokat a táborokat is elismerte haláltábornak amik ma már bizonyitottan (a zsidók szerint is) nem is voltak azok... Hogy miért??? Szerinted?

A rózsaszín ködöt el kéne hessegetni az orrod elől.

2010. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
ezek mind hazugságot, se lámpaernyő, se szappan nem készült, ezek a kitalációk kellenek hogy minél több holopénzt kapjon a zsidóság.
2010. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 gaborvagyok ***** válasza:
90%
nevetséges hazugság ilyen barbár tettre max egy zsidó lenne képes nem egy német..
2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

#19-nek

"Mivel én is láttam a saját két szememmel a lámpaernyőket is és a szappanokat is...."


Jelentem ma délután a tescoban rengeteg szappant láttam a polcokon. A saját két szememmel. Lámpaernyőt nem sokat, de volt az is.

2013. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 Fispán Géza ***** válasza:
54%
Tekintettel arra, hogy a történészek is tévedhetnek, még a zsidók is..de ez még csak a hullagyalázás műfaja, amit az élőkkel tettek..az volt az igazi bűnük.
2013. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!