Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Készítettek a zsidókból...

Készítettek a zsidókból lámpaernyőt és szappant a holokauszt idején?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
81%

IGEN CSINÁLTAK!

(De nagyon keveset, sajnos.)

2010. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 clint ***** válasza:
100%

ne legyetek már idióták, a zsidók is elismerték, hogy csak rémhír!!! ELISMERTÉK!!!!!

Sőt azt is hivatalosan elismerték, hogy nem hatmillió zsidó halt meg, de fogadjunk mindjárt egy nagyokos ezt is jobban tudja!!!!! aushwitzban meg sok olyan dolog van ami nem egy kérdést vet fel...

2010. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%
74-es, a holokauszt történészek ismereik el azt, hogy NEM volt szappan és lámpaernyő.
2010. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
meg kombináltfogókat és zártszelvényeket is
2010. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim válasza:
100%

Idézek a második oldalról:


" Kedves fiatalok és hitetlen középkorúak!Bizony ezek a szörnyűségek megtörtétek és nagyon sokan vannak akik még mindig éritettek ezeknek a borzalmaknak az eltusolásában.Ezért akiknek olyan történelem tanárja volt, hogy a tényeket elferdítve tanítót a holokausztról szíves figyelmébe ajánlom A Halálgyár c.könyvet, mely minden könyvtárban megtalálható.A könyv nemcsak írásban, de eredeti fényképekkel is igazolja a fentin tényeket.Nagyon megrázó lesz ígérem nincs olyan horror ami a valósággal fel veszi a versenyt."



Kedves Uram!!!Kicsit zokon vettem hogy hitetlennek nevezett engem(minket). Kiteszek magának egy linket és kérem önt, hogy olvassa el figyelmesen amit az oldalon talál(az egészet!!!). Ha a Halálgyár c. könyvre tudott elég időt szakítani, akkor ez sem fog különösebb gondot okozni önnek.



" [link] "


Nagyon érdekes, összeszedett iromány.

Mindenkinek ajánlom, aki tudni akarja az IGAZSÁGOT.

2010. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 clint ***** válasza:
80%
garantálom senki nem fogja elolvasni, könyebb hülyének lenni, és okoskodni, mint okosnak lenni, és beismerni, hogy sokáig hülye voltam:D:D
2010. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim válasza:
100%
Ez sajnos teljes mértékben igaz az emberekre....
2010. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, sajnálom, hogy nem kaphatsz válasz a kérdésedre, részben azért is, mert nem tudja senki valójában, részben pedig azért, mert ha tényleg létezne 100%-osan hitelen bizonyíték valamelyik álláspontról, akkor is akadnának olyanok, akik az ellenkezőjét állítanák.
2010. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 clint ***** válasza:
91%

Te 00:06, most komolyan, ha elismerik azok akikkel megtörtént, hogy ez egy rémhír volt....

Neked az agyad az új információt már nem veszi be vagy mi?????

2010. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen képes rá, én hibáztam, nem olvastam végig a hozzásólásokat. Ha elismerik, az már más...
2010. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!