Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti szoktatok kommentelni...

Ti szoktatok kommentelni híroldalon vagy ismert emberek posztjai alá? Van értelme a kommentelésnek?

Figyelt kérdés
Pl.index,origo,24.hu,Blikk,bors,vagy akár Orbán Viktor oldalára.Van értelme?Változni fog valami?Kevésbé leszünk magányosak,frusztráltak ha kommentelünk?Én egyébként azt vettem észre hogy azok nem reagálnak rá akiknek szól a komment.Lehet el se olvassák.A kommentelők szoktàk egymás kommentjeit lájkolni.Így is van értelme?
2020. márc. 8. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Trumpra szoktam a twitteren,de még nem válaszolt.
2020. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amikor pl.a BKK kiírja Facebookon hogy nem jár a libegő,azt is rendszeresen kommentelünk többen is,a BKK mégsem szokott reagálni a kommentekre semmit.
2020. márc. 8. 19:14
 3/17 A kérdező kommentje:
#1-es lehet hogy az nem is az igazi Trump akinek írsz.
2020. márc. 8. 19:15
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Évekkel ezelőtt még szoktam. Volt, akitől kaptam normális privátot, volt, akitől szidást. 1-1 csoportba is meghívtak, mert látták, hogy normális válaszokat írok. Az ismerőseim egy része is élőben elmondta, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen jó meglátásaim vannak.

Aztán abbahagytam, mert egyre esett a színvonal. Butul a nép. Most már nem érdemes.

2020. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4-es én az önsajnáló csoportban voltam benne,de egyszer se posztoltam semmit.
2020. márc. 8. 19:23
 6/17 mindentudó99 ***** válasza:
37%
Ismert embereknek ha írsz a posztja alá vagy kérdezel tőle és nem tetszik neki le is tilt azonnal. Persze a dem9krácia jegyében
2020. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet tenni.
2020. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Az Indexen és az Origo-n már rég megszűnt a kommentelési lehetőség (utóbbira éveken keresztül írkáltam majdnem napi szinten).
2020. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2020. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8-as dehogy szűnt meg,Most is egy csomóan hozzászólnak a cikkekhez.
2020. márc. 8. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!