Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam olyan...

Tegnap találkoztam olyan emberrel aki tudom hogy kötelező karanténban van és megszökött. Bejött a boltomban és még részegen randalírozott is. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
Egy pánikban vagyok. Kihez fussak?

2020. márc. 23. 06:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
* Itt te vagy az, aki egyedul van.
2020. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%-os, nem tűnt fel, hogy itt veled nem értenek egyet és több forrásból is ugyanazok az infók jönnek, ami ellentéte a tiédnek? :) Jó lenne ha rájönnék végre és felfognád
2020. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te fújod a h.lyeségeket. Jó lenne ha abbahagynád, mert semmi értelme. Engem, aki benne van a témában úgy sem tudsz meggyőzni a h.lyeségedről. Írogathatsz még egy tucat smilyet is, hogy komolyabbnak tűnj, de akkor sem jön össze. Ideje lenne utána járnod a dolgoknak
2020. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Le kel loni mindet problema megoldva
2020. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"több forrásból is ugyanazok az infók jönnek"

Nem szoktam ugyan belemenni parttalan vitakba, mert idopazarlas, de ezt a temat eleg fontosnak erzem ahhoz, hogy egy utolso kiserletet tegyek (nem elsosorban miattad, az veszett ugy, inkabb az ezt olvasok erdekeben).

Tehat: Milyen forrasokbol jonnek ezek az infok?

Az enyemek: [link]

[link] (gov.hu domain: hivatalos kormanyzati portal)

2020. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a rendőrségen
2020. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szabálysértés: rendőrség kb 100 eljárás folyik ilyen ügyben. Hanem akarsz veleki cseszni, jelentsd ma, csak pár százeres a bírság, de nemsokára letöltendőt kap.
2020. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!