Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a politikai...

Véleményeznétek a politikai ötleteimet?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, mindig is nagyon érdekelt a politika és mostanában egyre többet gondolok arra, hogy esetleg tevőlegesen is részt akarnék venni benne és nem csak a hírekben olvasni róla. Valószínűleg az vezetett ilyen gondolatokhoz, hogy nem igazán bírom már nézni, hogy az ország vezetése mindig olyan hataloméhes emberek kezébe kerüljön, akik a saját érdekeiket az ország érdekei elé helyezik. Főleg az utóbbi időben kezdett el igazán foglalkoztatni a téma és annyira belemerültem, hogy konkrétan már majdnem teljes politikai programokat is sikerült készítenem. Elsősorban ezeket szeretném valaki olyannal megvitatni, aki teljesen független tőlem és bármilyen befolyástól mentesen tud véleményt alkotni róla. Elsősorban főleg olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akik a fiatalabb korosztályba tartoznak (de természetesen az se túl nagy baj, ha nem) és akiknek a nézetei teljesen mértékben demokratikusak és valahol közepén helyezkednek el, de talán egy picit konzervatív. Nem igazán hajlok semmilyen szélsőségre, de az olyan nézeteket vallók véleményét is szívesen meghallgatnám. Ha ezután bárkit érdekelne, hogy meghallgassa az ötleteimet, akkor az jelezze és leírom neki privátban.

2020. jún. 14. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyitott kapukat döngetsz, demokrácia van. Persze lehet alakítgatni a szabályokat, de ehhez elég komoly felhatalmazást kell szerezned. Ahhoz ennél több kell.
2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A privát nem sikerült...

No mindegy, a platform nem vitára készült nem ez lenne a funkciója, de azért elmondom akkor a véleményem. (használjuk ki a benne rejlő lehetőségeket 😉😂)


Lássuk:


1. Nem oldaná meg a problémát egy teljesen más rendszer lenne a megoldás.


2. Ezt a pontot jobban kifejtenéd, mert ez neiem egy fölösleges közpénz kidobásnak hangzik így.


3. Ellenzem. A köztársasági elnököt a parlament válasza meg, hogy a személy milyen párttag lényegtelen.


4. "minimum 5 éve párton kívülieknek kell lenniük"-???


5. Jelenkeg veszélyes lenne.


6. Tartózkodom, a lehetséges változás nem befolyásolja, nincs kihatása a politikai értékrendemre, nézetemre, céljaimra.


7. Érdemes lenne gondolkodni, mielőtt ilyeneket leírsz!


8. Nem szeretnék, élesen fogalmazni, mint előbb.... De itt is kell gondolkozni!


9. Tartózkodom, (6. ponti érv)


10. (gondolom 10es akart lenni) Ezt a "javaslatod" apró korrigálás után: Bevezetni!


Na próbáltam röviden véleményt írni, hogy mit gondolok.

(nem én vagyok a #9 válaszoló, én "új" vagyok)

2020. júl. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekesek amiket írtál, ha gondolod írhatsz privátot mert érdekel

20/f

2020. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!