Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a híres...

Mi a véleményetek a híres torockai szuper fórumáról, ami jobb mint a facebook?

Figyelt kérdés

[link]


Mert ugye a fajtáját rendszeresen kitiltják facebookról.

Így most csinált egy forumot ahol nyugodtan lehet vergődni.


Valami 3000 ember követi.


2020. jún. 24. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Senkit se érdekel
Összefújta a szemetet a szél
7 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
A facebook monopolhelyzete elég problémás, és le kellene építeni, akkor nem kellene készítgetni alternatív felületeket az olyan emberek számára, akiknek a véleménye nem egyezik meg a multimilliárdosokkal.
2020. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Érdekes módon több milliárd ember elfér az fb-n.

De a széljobbereket *valamiért* mindig bannolja az a szemét ballipsi zsidó fb.


Mivelhogy nem gyűlöletplatform, csináljanak maguknak forumot. De ott csak ők lesznek.

Úgy meg már nem is annyira érdekes.

2020. jún. 24. 11:01
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

[link]


A kínai facebookon több aktív felhasználó van, tehát az szerinted is jobb, ezek szerint. Oroszoknak is van saját közösségi oldala. Észak-Koreában, Iránban, Vietnámban pedig egyenesen be van tiltva. Európa különböző államai is rendszeresen birságolják a facebookot, és már rengetegszer elgondolkoztak az alternatív megoldások bevezetésén, ebben jelen pillanatban Németország jár az élen. Ez csak a te véleményed, hogy a facebooknak mindent szabad.

2020. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó szokásos jobber szöveg.


Észak-koreában be van tiltva? Ott az internet is.


Irán? Az is be van tiltva hogy a nők autót vezessenek.

Oroszok eléggé usa ellenesek, de ugyanúgy használják.

Tudsz még ilyen értelmetlen buta példákat?


Komolyan, jobber létedre ezzel nyugtatod magad hogy a kínaiaknak van saját platformja? Ott még micimackót is betiltották.


Máskor meg a szemét sárgák ellepnek mindent.


Te se érted hogy mit akartál ezzel mondani.

2020. jún. 24. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Kár, hogy nem lehet kettőre szavazni.


Amúgy vicc. Én olyanokat írok le facebookon, hogy a " döglött rendőr a jó rendőr " vagy, hogy " öld a búrt " , de egy csomó írásom megosztásra kerűlt már ami önmagában is közösség elleni izgatás mint pl. a "a keresztényeket vagy megölni vagy megadóztatni kellene" , de semmi, semmi tiltás nem jött 4 éve csinálom. Konkrétan a btk szerint már ülnöm kellene a facebooknak meg örökre letiltania.


Szóval nincs itt cenzúra.


Érdekes, hogy volt egy ilyen ultra oldal akik mindig kitették az irományom, azokat törölte face.


De be is megyek oda a torocskai fórumra aztán meglátom mina cenzúra, de nem, nem fogok ilyen csúnyákat írni, csak leírom a tényeket, írok ha tiltottak.

2020. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Iránban vezethetnek a nők.


A micimackót azért tiltották be ott, mert a xi jinping gúnyneve.

[link]


Most úgy beszélsz, mintha az oroszok lennének az egyetlen usaellenes állam. Ha megkérdezzük a különböző állampolgárokat, hogy melyik állam jelenti a világra a legnagyobb fenyegetést, akkor nem csak az oroszok választanák az usát.

[link]


Ezek ilyen seggedből előhúzott információk lehetnek. A válaszom a te következetlenségedre való reflekszió, de nyilván nem várható el, hogy felfogd, mert szemmel láthatóan még nem nőtt ki az agyad.

2020. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6/8

Attól függ hova írod.

Ha csak az ismerőseid látják nem jelentenek.

Index hsz-hez írogass ilyeneket.

2020. jún. 24. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én örömmel fogadtam és regisztráltam is.
2020. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem próbáltam, nem foglalkozok vele. A frászbuk meg rohadjon meg ahogy van! Te meg most már ha kiböfögted magad visszamehetsz térdelészni akár, olyankor is szépen összefújja a szemetet a szél! 🙂
2020. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, alig van ismerősöm, csoportokba írom. Az összes jobber csoportból ki lettem tiltva lassan :D :D
2020. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!