Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor náci(azaz hungarist...

Most akkor náci(azaz hungarista) vagyok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy a fehér bőrszínű emberek többsége dolgozik, míg a barna bőrszínű emberek többsége nem.

Az említett két ember között kulturális különbségek is vannak, amik veszélyesek egymásra. És én, ez ellen szeretnék valamit tenni, de nem úgy, hogy bántom a nem velem egyszínű embertársamat.

A segélyt betiltanám, mert a tapasztalataim azt mondják, hogy ezek nem segítenek, hanem még inkább szegénységbe taszítja, azok Társaimat is akik sokkal alkalmasabbak lennének néhány munkára, mint például én, de ők abban nevelkedtek fel, hogy nem kell dolgoznod, mert létszükségedet megadják az nélkül is(munka nélkül).

Most akkor náci vagyok mert látom az emberek bőrszínét és ahhoz normákat tudok kapcsolni, tapasztalatokat, statisztikákat?



2020. jún. 28. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Manapság már emiatt könnyen náci nevet kapsz.Én már megkaptam...
2020. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Szimplán túl egyszerű ember vagy aki nem elég okos ahhoz, hogy felismerje és átlássa a bonyolult problémákat és azokra valamiféle értelmes megoldási javaslatot dolgozzon ki.
2020. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 meszike91 ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem.
2020. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Még faszista, meg miegymás az "értelmiségiek" szerint!
2020. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
"Haladó szelleműek" szerint az vagy.
2020. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az vagy. Az egy tévhit, hogy a romák nem dolgoznak. A legtöbbje igenis doolgozik, méghozzá elég keményen, szó szerint. Csak nincsen bejeletve, meg nem legális a tevékenységük.
2020. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

(6os)

Miért dolgoznak illegálisan?

Miért nincsenek bejelentve?

2020. jún. 28. 22:46
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
7-es. Mert erre jók az adottságaik. És jobban meg lehet élni belőle. Nézd meg pl Lakatos Brendont...
2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem náci vagy, hanem buta és felületes.


A segélyezés teljes betiltása hülyeség. Értelmes vitát folytatni az optimális szintről meg jó lenne, de a mai hatalom soha nem folytat érdemi vitát semmiről.

2020. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9


Kibeszélt itt olyanról, hogy teljesen betiltanám a segélyezést.

Ahogy írtam, vannak olyan segélyek ami nem azt az eredményt éri el, ami a célja.

Többet árt mint segít.


Mindenkitől elnézést kérek, mert én buta személy, úgy látom:

- Hogy az ingyen étkeztettés ami a gyermekeknek szól azt nem a gyerekek kapják hanem a szülők eszik meg... A ruha osztásnál egy zsák ruhából kettőt megtartanak a többit eladják és élvezeti cikkekre költik(nem tetőre, padlóra, ablakra, szőnyegre, rezsire).

Ez az én környezetemben így van! És bocsánat, hogy én a Társaimat, nem napról napra szeretném fenntartartani, hanem szeretném, hogy legyen rendes munkájuk, tiszta-higénikus ingatlanjuk! És ne függjenek a segélytől. Ezért bocsánat kérek tőled (9) és mindenkitől aki veled egyet ért, hogy máshogy gondolom és, mert buta vagyok!

2020. jún. 28. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!