Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor náci(azaz hungarist...

Most akkor náci(azaz hungarista) vagyok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy a fehér bőrszínű emberek többsége dolgozik, míg a barna bőrszínű emberek többsége nem.

Az említett két ember között kulturális különbségek is vannak, amik veszélyesek egymásra. És én, ez ellen szeretnék valamit tenni, de nem úgy, hogy bántom a nem velem egyszínű embertársamat.

A segélyt betiltanám, mert a tapasztalataim azt mondják, hogy ezek nem segítenek, hanem még inkább szegénységbe taszítja, azok Társaimat is akik sokkal alkalmasabbak lennének néhány munkára, mint például én, de ők abban nevelkedtek fel, hogy nem kell dolgoznod, mert létszükségedet megadják az nélkül is(munka nélkül).

Most akkor náci vagyok mert látom az emberek bőrszínét és ahhoz normákat tudok kapcsolni, tapasztalatokat, statisztikákat?



2020. jún. 28. 20:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"A segélyt betiltanám,"

2020. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

"Látom, hogy a fehér bőrszínű emberek többsége dolgozik, míg a barna bőrszínű emberek többsége nem."

És ezt hogy látod? Minden fehér és barna bőrű embert követsz, hogy tudd, hogy dolgozik-e? Mert ha nem, akkor a te személyes tapasztalatod nem ér semmit. Ha nekem minden női ismerősöm szőke hajú, akkor abból nem következik, hogy minden nő szőke hajú. A te ismerettségi köröd nem reprezentatív.


"Miért dolgoznak illegálisan?


Miért nincsenek bejelentve?"

Mert nem tudják kiharcolni. Simán elküldik a munkahelyről, ha valami olyasmit csinálnak, ami a főnöknek nem tetszik. És mivel itt leginkább a faluban élőkről beszélünk, így nem mondhatjuk azt, hogy majd keres más munkát, mert simán lehet, hogy 5-6 falunként van 1 munkahely, ahol lehet dolgozni.

Mellesleg a nem roma népesség foglalkoztatottsága olan 68%, míg a roma lakosság foglalkoztatottsága 45%. Ez a hivatalos ksh adat, viszont nem feltétlenül azért van eltérés, mivel romák, hanem mert alacsonyabb végzettségűek.

2020. jún. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem olvastam végig a kérdést.


Szerintem csak buta vagy.

2020. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Ne barnabőrűzz kérdező, ki lehet mondani, hogy cigányok. Az indiaiak azon része, ami külföldre megy például dolgos réteg. Úgyhogy nem lehet őket egy kalap alá venni.


Ez nem egyoldalú dolog. A cigányokat nem foglalkoztatják, mert nem dolgoznak és balhésak nagy átlagban, és a cigányok nem dolgoznak és balhésak nagy átlagban, mert nem foglalkoztatják őket. Mindkét oldalról meg lehet közelíteni a problémát. Abban viszont egyet értek, hogy a segély egyikre sem megoldás.


Viszont azt sem lehet letagadni, hogy ennek ne lennének genetikai okai. Az ilyen közösségekben az agresszívabbak érvényesülnek, ők vihetik tovább a génjeiket nagy eséllyel. Apám falujában volt két magyar, akik adoptáltak cigány gyerekeket. Normális körülmények között nőttek fel, mégis rossz útra tértek később. Ez lehet a genetika miatt volt így, lehet hogy csak a sajátjaikhoz éreztek inkább vonzalmat, így a nevelőszüleiktől függetlenül eltanulták a rosszat a balhés cigányoktól.


Lényeg, ami lényeg, ennek az okai elég bonyolultak, ezért nem is azzal kéne foglalkozni, hogy miért lettek ilyenek, hanem hogy hogyan lehetne ezt megoldani. A baj az, hogy nem fogadják el a segítséget. Itt most az oktatásról és kitörési lehetőségekről beszélek.

A környezetüket kéne először megváltoztatni, mind anyagi, mind hozzáállásbeli értelemben, oly módon, hogy a balhés réteg ne tudjon érvenyesülni és így a normális kerekedjen felül előbb utóbb. Eleinte ennek érdekében szigorúbban kéne venni a közbiztonságot és a rendőri jelenlétet, a környezetnek magának is fell kell lépnie a bűnözés ellen, nem pedig apátiával élni, ami sajnos a magyarok jó részére jellemző. Tehát nekünk is változnunk kell. Akármennyire is nyomatja nemzethi kormányunk a magyarbarát propagandáját tény, hogy csak rontottak a cigányhelyzeten, mert még támogatják is őket a szavazataikért cserébe. A családom Borsodból származik és nekünk ebből a nagy nemzethi cuccból annyi jött le, hogy méginkább benyalnak nekik. Annak örülünk, hogy a kultúrális épületeket vidéken renoválják, de szerintem a cigánykérdés kicsit fontossabb. Majd ha a rendőrök nem félnek bemenni a putris helyekre, majd ha az igazságszolgáltatás nem tekintget el felettük és ezzel egyidejűleg biztosítva lesz számukra az oktatás és kitörési lehetőségek, normális életszínvonal, akkor ez a kettő együtt elkezdi majd előnyben részesíteni a normális réteget.


Én találkoztam már olyannal, aki kirabolt, aki kést fogott rám, de olyannal is, aki informatika tanár volt, vagy pedig jószívű gyerek. Ezeket sajnálom is, mert ez az osztálytársam volt, aki magyarok között teljesen normális volt, de ki tudja mi lett vele azóta. Tegyük hozzá, hogy általánosban még nem is foglalkoztunk azzal, hogy ki cigány.

2020. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%

Ha te dolgozol napközben, hol látod hogy ki dolgozik meg ki nem?


Utolsó: szabvány szöveg, nem genetikai hanem társadalmi okai vannak.

Mert 1-2 magyarnak ez a legnagyobb dolog az életében, hogy ő magyar. Mert más nincs.

2020. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért nem ilyen egyszerű. Ugyanolyan vállból elvetni ezt, mint erre fogni mindent. Köztudott, hogy személyiségtípusok is öröklődhetnek. A genetika az genetikai. Csak azért, mert egy farkas kutyák között nevelkedik még nem fog kutyaként viselkedni. De legjobb példa erre a bonobók és csimpánzok esete. A bonobók lényegében csimpánzok, de sokkal békésebbek. Miért ne lehetne ez embernél is? Erről még nem született vizsgálat, de nem lehet elvetni.


Amit pedig a magyarságról mondtál, annak nem sok értelme van. Nagyon kevesen vannak, akik a másságuk miatt néz egy bizonyos módon a cigányokra. De ilyeneken viszont az is elgondolkozik, akiben nincs semmiféle nagymagyar érzés, de párszor atrocitás éri, vagy látja, hogy másokkal történik. Arra a pár nácira fogni ezt nem lehet.

2020. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

"Viszont azt sem lehet letagadni, hogy ennek ne lennének genetikai okai. "


semmilyen genetikai bizonyíték nincs arra, hogy bármelyik népcsoport agresszívabb lenne.


de ha tudsz ilyet, kérlek, írd meg a cikk címét, megjelenésének helyét


ez volt az udvarias válasz.


a nem udvarias: butaságokat beszélsz és valószínűleg nem sokat tudsz a genetikáról.

2020. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

17. Épp úgy nincs bizonyíték az igazságára, mint a hamisságára. Én nem zárom ki, de ki sem jelentem, hogy így van, mert nincs ilyen vizsgálat, te viszont abszolútomak állítasz, annak ellenére, hogy téged igazoló vizsgálat sincs.


Pusztán ha végig gondolod logikusan, van értelme. Sok más élőlénynél figyelhető ez meg, embernél miért ne lehetne? Agresszióval éppen nincs tanulmány, de más tulajdonságokkal már bizonyítottak be hasonlót.

2020. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12%

18:

Először ezt írod:

"Viszont azt sem lehet letagadni, hogy ennek ne lennének genetikai okai. "

Majd azt:

"Épp úgy nincs bizonyíték az igazságára, mint a hamisságára"



Először tagadhatatlan igazságnak mondasz valamit, aztán azt, hogy nincs az ellenkezőjére bizonyíték.


"de más tulajdonságokkal már bizonyítottak be hasonlót." - mondanál erre 1-2 példát? milyen értelemben "hasonló"-ra gondolsz, amit bizonyítottak már?


akkor leszögezhetjük, mert te is ezt állítottad: nincs semmilyen bizonyíték arra, hogy a cigányok genetikai okokból lennének agresszívabbak

2020. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%

"semmilyen genetikai bizonyíték nincs arra, hogy bármelyik népcsoport agresszívabb lenne.


de ha tudsz ilyet, kérlek, írd meg a cikk címét, megjelenésének helyét"

Én ilyet tudok: "A magyarországi roma gyermekek iskolaérett korukban átlagosan magasabb intelligenciával rendelkeznek, mint nem roma társaik"

[link]

2020. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!