Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor náci(azaz hungarist...

Most akkor náci(azaz hungarista) vagyok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy a fehér bőrszínű emberek többsége dolgozik, míg a barna bőrszínű emberek többsége nem.

Az említett két ember között kulturális különbségek is vannak, amik veszélyesek egymásra. És én, ez ellen szeretnék valamit tenni, de nem úgy, hogy bántom a nem velem egyszínű embertársamat.

A segélyt betiltanám, mert a tapasztalataim azt mondják, hogy ezek nem segítenek, hanem még inkább szegénységbe taszítja, azok Társaimat is akik sokkal alkalmasabbak lennének néhány munkára, mint például én, de ők abban nevelkedtek fel, hogy nem kell dolgoznod, mert létszükségedet megadják az nélkül is(munka nélkül).

Most akkor náci vagyok mert látom az emberek bőrszínét és ahhoz normákat tudok kapcsolni, tapasztalatokat, statisztikákat?



2020. jún. 28. 20:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%

Lehet itt libiskedni, de a cigányság jelentős része aluliskolátozz, és a jelenlegi társadalmi normáknak ne felel meg.


Szerintem alapvető dolgokat le lehet abból vonni, hogy a lakosság arányaihoz képest több cigány származású van börtönben és több veszi igénybe a segélyeket, mint magyar származású.


Ettől eltekintve azt kellene megvizsgálni, hogy miért van ez így? Tyúk vagy a tojás volt előbb? Elősször lettek az emberek rasszisták, és e miatt van kevesebb lehetőségük, vagy ők gerjesztették a rasszizmust? Mert nem mindegy!


Aki cigányvédő, az menjen el borsodba és egy szinte 100%-ban cigány lakta faluban töltsön el pár hetet, és utána alkosson véleményt! Aki pedig élből cigányellenes, az ismerkedjen meg pár iskolázott cigánnyal és ez után tegye ugyan ezt.


Két féle út van szegregáció, vagy integráció, de a jelenlegi forma az egyáltalán nem jó!


És a nácizmus valamint a hungarizmus eltérő dolog.

2020. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Rassizmus mindig létezet utolsó.

A cigányok csak pár száz éve léteznek.

2020. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

[link]


Erre valaki emlékszik?

2020. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!