Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tudták kirúgni az Index...

Hogy tudták kirúgni az Index főszerkesztőjét, ha ő a főnök?

Figyelt kérdés
Ha hülyeséget kérdezek, ne ítéljetek el, fiatal vagyok még. csak érdekel, mert hallottam a hírekben ezt

2020. júl. 22. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

A cég tulajdonosa rúgta ki.


Mit kellett volna csinálnia a Fidesznek, megtiltania a tulajdonosnak, hogy a saját cégéből azt rúgjon ki akit szeretne? Dehát az jogállam? :O

2020. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

"és ez EU ezt miért engedi?"

Kérdező, ha te lennél az EU, akkor hogy mennél neki a dolognak? Az embernek, aki felvásárolta az Indexet, megmondanád, hogy te ember, neked nem engedjük meg, hogy az Indexet felvásárold attól, aki el akarja neked adni. Vagy esetleg odamennél a tulajhoz, hogy ugyan tiéd a cég, de én megtiltom, hogy Dull Szabolcsot elbocsájtsd, mert én vagyok az EU és ez nekem nem tetszik? Nem ez a probléma gyökere és a felháborodás oka, amit te vizionálsz a dologba.

2020. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
most már jobban értem, köszi mindenki :)
2020. júl. 23. 00:18
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
A főszerkesztő olyan, mint a gyárban egy gyár igazgató. Ő csak az igazgató, de nem a gyár tulajdonosa. Ha például a Mercedes tulajdonosa azt mondja, hogy a Kecskeméti igazgató ki van rúgva akkor ki lesz rúgva.
2020. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én sajnálom szegényt. miért rúgták ki?
2020. júl. 23. 02:02
 16/21 anonim ***** válasza:

15

Majd meglátjuk. Lehet, hogy csak színjáték.

2020. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy miért rúgták ki? A tulajdonos azt rúg ki akit csak akar. Ilyen erővel foglalkozhatsz Józsi bácsival is akit a gyárból bocsátottak el.
2020. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

17

Azért nem, mert láttam beszélgetni a Dull Szabolcsot, és nem tűnt olyan embernek, mint az indexes átlag a magyarokat lenéző, rosszindulatú újságírók.

Inkább azon csodálkozom, hogy a temérdek kolléga meg akarta volna tartani.

2020. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
18: Jó. Én meg életembe nem hallotam ezt a nevet. Szóval most mit csináljak neki? ;). Őszintén szólva magasról tojok rá. Majd átképezi magát vagy megy más újsághoz dolgozni. Amúgy is annyira igénytelen cikkek voltak már az Indexen. Na meg 4000 koronavirusos cikk. Egész álló nap az embereket ijesztgetni/félelembe tartani. Bezárnám az egészet...
2020. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Sőt nem is bezárnám, hanem bíróság elé állítanám, félelemkeltés miatt. Komolyan mondom amíg olvastam a sok szennyet, olyan szorongás jött rám már az egesz vírus mizéria miatt, hogy egészségügyi kárt szenvedek miattuk....
2020. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!