Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted tényleg átverik az...

Szerinted tényleg átverik az embereket ezzel a koronavírussal?


2020. dec. 9. 11:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%

Nőjetek már fel,nincs covid, betegségek mindig is voltak,nagyon súlyosak is, nem kell ezt felnagyítani.

Az átlagember többsége mindent elhisz a fősodratú médiának.

2020. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
26%

Pontozzatok csak le,proli birkák. Szeretem látni, hogy igazam van.

Anno pont a ti fajtátok hitték azt, hogy a Föld lapos.

2020. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen a magyar. Ha valakinek más a véleménye, esetleg másban hisz, akkor már birka. Amúgy meg a föld háromszög alakú.
2020. dec. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem néztem meg a videót, de nagy hiba volt feltenni, mert a hozzászólások alapján, valami elvetemült nézőpont lehet.

Szerencsésebb lett volna, ha csak a kérdés marad es mindenki elmondja a véleményét és nincs felhergelve a videóval.

Én igennel szavaztam és szívesen elolvasom az ellenkező véleményeket is, de a videót kezdte mindenki fikázni.

2020. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%

Én se jutottam el a videóig, mert hiteltelen maga a kérdésfeltevés, a kiíró önmaga is manipulál és csak a saját nézőpontját akarja viszontlátni. Nekem ott kezdődik a kritikus gondolkodás, hogy manipulatív címekkel bíró cikkeket el sem olvasok, ha meg a cikk használ tisztességtelen retorikai eszközöket, akkor figyelmen kívül hagyom a mondanivalóját is. Kritikus gondolkodás az, hogy az ember igényes arra, hogy milyen tálalást enged be és nem adja alább egy szintnél. És ahogy nem hajlandó manipulatív tartalmakat befogadni, természetesen ő maga is tartózkodik a manipuláció eszközétől. Dehát kinek mi.

Sajnos igaz az az örök közhely, hogy az ember csak a nála hülyébbekkel vitatkozhat, mert a nála okosabbak gondolatmenetét képtelen megérteni, hiszen ahhoz hülye. :D

2020. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Kb. még ezek is megbízhatóbb adatok, mint amit a Vezér velünk, alattvalóinkkal megoszt.

2020. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
#23 igen,kiapam,aki mindent elhisz a hatalomnak az BIRKA. Ennyit a nagy szolasszabadsagrol!
2020. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%

Én csak azt nem értem, hogy a hűdenagymegmondóemberek, tehát ti ugyan úgy manipulálva vagytok, csak egy másik csatornáról. Itt vagyok én, aki telibe leszarja a covidos oldalt és a politikát, ugyanolyan idiótának gondollak titeket, mint a hiszékeny embertársaitokat, csakhogy én ezt nem nyomom le a torkotokon. Vágod? Itt nem velem van a baj, Ha nem veletek. Azokkal akik szént parancsként cselekszik a kormányakaratát és azokkal, akik hallottak a neten egy összeesküvés elméletet, majd mint akik értik a problematikát, terjesztitek a hülyeségeket. Senki se mondta hogy higgyetek ebbe, csak az üldözésimániátok nem engedi, hogy elmenjetek az egész mellett. Hisz termeszetesen ez a vírus azért jött létre, hogy chippet ültessenek belétek, nyilvánvalóan. Én vagyok a hülye, hogy nem hiszek benne. Ohh és az egész egy összebeszélt akció a világhatalmaival és a földönkívüliekkel, hogy a parányi agyatokat kiszippantsa. Már akinek van, ugyebár. De szerencsére ti megvagytok mentve, hisz a bölcsességetek megvéd titeket.


És még ti szóltok le embereket. Szoval az összes birkázó ugyanúgy magára is mondhatja, hisz ugyanúgy manipulálva vagytok. A nagy covidaktivisták pedig kapcsolják ki a tvt és hagyják el az internetet egy napra.

2020. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
43%
Én legalább nem hiszek el semmit a hatalomnak. A politika hazugság!
2020. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%
A lábgomba a legveszélyesebb fertőzés és a leggyorsabban is terjed.
2020. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!