Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted tényleg átverik az...

Szerinted tényleg átverik az embereket ezzel a koronavírussal?


2020. dec. 9. 11:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2020. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy idióta.
2020. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Látom, megjött az erősítés!:) És még mindig csak az előadó fikázására telik....
2020. dec. 9. 13:04
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
A paranoia súlyos állapot, kezeltetned kellene.
2020. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Na, igen, most jön a kérdező fikázása. Csak a szokásos, amit az ilyen "kínos témákat feszegető" és/vagy nektek nem tetsző kérdéseknél csinálni szoktatok. De hiába....
2020. dec. 9. 13:15
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
Zárójelben jegyzem meg, hogy ha valaki ad az agyára, hogy mennyire nagyon nem manipulálható, akkor adjon arra is, hogy ő maga ne legyen manipulatív és érzelmek által vezetett. Mert az a megfogalmazás, hogy "hiszek a hatalomnak" eszméletlenül manipulatív! :D Szóval talán első a hitelesség, az ember legyen tárgyilagos, érzelmeket nélkülözően kritikus, ha másoktól is kritikus gondolkodást várna el.
2020. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Blabla, elterelés a lényegről, a videóban elhangzó dolgokról!

Ez a figyelemelterelés nagyon megy, pont ezért az emberek észre sem veszik a lényeget és a kapott gumicsontokon rágódnak....


Aki gondolkodik, tapasztal, keresi és találja a válaszokat, az nem manipulálható.


Aki csont nélkül beveszi a híreket és sosem kérdez, keres, tapasztal saját maga, na az manipulált.


A kérdésemre kiírt szavazás megfogalmazása pedig csak a rendszer tükörképe, amiben élünk. :)

2020. dec. 9. 13:33
 18/30 anonim ***** válasza:
35%

Pont az a legjobban manipulálható, aki azt hiszi magáról, hogy nem az. Minden más emberben van egy egészséges gyanakvás, hajlandóság arra, hogy rálásson önmaga korlátaira.

Nekem sajnos fájdalmas, amikor egy (szerintem) jó információt valaki elhiteltelenít csupán a megfogalmazás módjával, a helyesírásával, az érzelmi töltetével és legfőképpen azzal, hogy hamis retorikai eszközökhöz folyamodik az eredetileg tiszta információk átadására, bemocskolva és elhiteltelenítve azokat. Aki manipulálással próbál másokat rábírni, hogy ne legyenek manipulálhatók!

2020. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%
Én nem néztem meg a videót, mert alapból f@szság a kérdés. Valami van a világban. Nem biztos, hogy olyan súlyos,.mint amit mutatnak, de az is lehet, hogy súlyosabb, de titkolják. Ez van. Hiába vered magad, akkor is ez lesz. Csak szard le. Ennyi a titka. Vannak trollok, tagadók és a harmadik réteg, aki csak nevet ezeken. Nem nehéz rájönni, hogy ki melyik csoportba tartozik a kérdés és a válaszok alapján. Szóval én csak hátradőlök és nevetek a hülyeségeiteken, amit ti véleménynek neveztek. Mert kedves kérdező, téged is ugyanúgy manipulálnak, csak más hatalmak.
2020. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon is komolyan veszem ezt a koronavírust. Milliók betegszenek meg tőle és milliók halnak meg miatta. Nem hiszek azoknak, akik ezt tagadják.

Azért hiszem el a vírust, mert ismerek embereket (egyik a rokonom), aki megkapta (de túlélte), a többiek is túlélték, de szenvedtek tőle.

Eddig ez nem volt. Akkor miért ne létezne, miért ne vegyük komolyan?

2020. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!