Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik a covid elleni védőoltást?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyanokat, hogy kötelező lesz mindenki számára a védőoltás, és ha valaki nem adatja be magának, megrohadhat a négy fal között, magyarul nem engedik élni.

Szerintezek ez mennyire elképzelhető? Az emberiség fellázadna? Ezzel tulajdonképpen a szabadságunkat veszik el. Pedig jogunk van a szabadságunkhoz. A Biblia is leírja, hogy minden ember egyenlő, minden ember szabadnak született. Akkor ezt tagadnák meg a nagy keresztény politikusok?

Tényleg eljuthat egy olyan szintre a világ, mint amiket a Black Mirror sorozatok is bemutatnak?



#Covid szar #Szar védőoltás
2020. dec. 31. 19:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
37%
Forrást kérek hogy hol hallottad mert nemcsak rémhírt terjesztesz ganem a közösség elleni izgatás vétségét is elköveted.Ezeknek büntetési tételük van.
2020. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire sem elképzelhető, mert az emberek többsége nem akarja magát beoltatni.
2020. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Forrás nincs. És nem kijelentettem, hogy ez lesz az emberiség sorsa, hanem csak kérdeztem, hogy ez elképzelhető-e. Szóval nem terjesztek semmilyen rémhírt.
2020. dec. 31. 20:05
 4/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%

"kötelező lesz mindenki számára a védőoltás, és ha valaki nem adatja be magának"


Ha kötelező, akkor hogy nem adatja be?


Nem lesz kötelező. Viszont ha nem adatod be, akkor megrohadsz a négy fal között. B verzióként _esetleg_ elfogadhatják az igazolást, hogy voltál fertőzött.


"sorozatok"


Szerintem inkább a Hupikék Törpikék vagy a Tom és Jerry világa lesz jellemző.


"Pedig jogunk van a szabadságunkhoz. A Biblia is leírja, hogy minden ember egyenlő, minden ember szabadnak született."


És joga van az embereknek egészségesnek maradni, hogy mindenféle óvodás rinyapina ne fertőzze meg őket. Ha jól értem, akkor te félsz egy oltástól, amitől eddig legfeljebb mellékhatások voltak, legrosszab esetben óriási jóindulattal felmutatható 1, azaz egy darab halott mostanra többszázezer, ha nem többmillió oltás után. Illetve van egy betegség, ami csak magában többmillió ember halálát hozta jóval előbbre, és akkor még nem tudjuk pontosan, hogy mik lesznek a hosszú távú szövődményei. Nekem mindegy, te tudod...

2020. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
29%

Gyerekkorodban kapsz egy csomó oltást.

Ha beállsz katonának atomatikusan oltana influenzával meg a a tökömtudja mivel.

Ha olyan munkakörben dolgozol ( pl szennyvíz ) akkor ugyanúgy időszakosan oltanak.

Ha megharap valami olyan állat akkor oltanak.

Ha nyílt sebed földdel érintkezik oltanak.

Ha el akarsz menni Thaiföldre vagy Közép-Afrikába nyaralni akkor be kell hogy adass vagy 8 különböző oltást.


Erre most jön egy ilyen lófütty és rinya van, hogy jajj nem akarom. De ha lenne annyi lóvéd, hogy két évente Thaiföldön nyaralj akkor önként tolnád a segged, csak lőjék tele és mehess... Vicces ez :D

2020. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Hatos,

Amikor csecsemőként megkaptam az oltásokat, akkor én nem tudtam momdani a nővérkének, hogy "ne adja be". A többi oltás meg nem érdekel, amiket leírtál, mert nem arra kérdeztem rá.

2020. dec. 31. 20:20
 7/47 anonim ***** válasza:
61%
Akárhogy is, egy biztos: épp eszű ember nem oltatja be magát.
2020. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
39%

"akkor én nem tudtam momdani a nővérkének, hogy "ne adja be"


Nem is nagyon mondhattad volna. De pár helyen két éve látszott hova vezet az oltásellenesség...

2020. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
28%
8: fordítva: az épeszűek beoltatják magukat.
2020. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
Johnnykam, de azokat az oltasokat nem 8-10 honap alatt fejlesztettek.
2020. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!