Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik a covid elleni védőoltást?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyanokat, hogy kötelező lesz mindenki számára a védőoltás, és ha valaki nem adatja be magának, megrohadhat a négy fal között, magyarul nem engedik élni.

Szerintezek ez mennyire elképzelhető? Az emberiség fellázadna? Ezzel tulajdonképpen a szabadságunkat veszik el. Pedig jogunk van a szabadságunkhoz. A Biblia is leírja, hogy minden ember egyenlő, minden ember szabadnak született. Akkor ezt tagadnák meg a nagy keresztény politikusok?

Tényleg eljuthat egy olyan szintre a világ, mint amiket a Black Mirror sorozatok is bemutatnak?



#Covid szar #Szar védőoltás
2020. dec. 31. 19:59
1 2 3 4 5
 31/47 Ollókezű Edward ***** válasza:
36%
Szerintem nem rajong senki a koronavírus okozta betegségekért. Én sem örültem annak, mikor a munkatársam hetekig a kórházban feküdt. Csak nem akarom azt, hogy egyesek már-már vallásos jellegű konteóssága miatt még évekig nyakunkon maradjon ez a szar. De mivel én be fogom magam oltatni, ez is mindegy lehet. Nyugodtam fertőződjetek meg annak minden hozadékával együtt, ha ti ezt szeretnétek.
2020. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
66%

nem volt emberkísérleti fázisa a vakcinának.

e miatt nem is titkoltan emberkísérletnek számít a vakcinával oltás vállalása.

emberkísérletben pedig csak önkéntes alapon lehet részt venni.

senki sem kötelezhető rá és senkit sem érhet a kísérletben való részvétel elutasítása miatt hátrányos megkülönböztetés.


ha ez mégis megtörténik,akkor perre mehet.

ezért olyan szintű jogtiprás,hogy kötelező emberkísérletben való részvétel még a fidesz vezetés alatt is meredek lenne.

2021. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%
32-es: Azt a kormány nyiltan fel is vállalta, hogy az orosz vakcinával kisérleti jelleggel fognak oltani, ebből érkezik elvileg 3000 adag egyelőre. A többinél fajtája válogatja, hog melyikkel hogy állnak a kísérletezés terén. Mert tudod, egynél több oltás van, ilyen szempontból nincs A vakcinak, egy vakcina, vagy bizonyos vakcina van.
2021. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanában ha egyáltalán v mikor az elsz.
2021. jan. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
31%
00:55: már hogyne lett volna, minimális kereséssel utána lehet járni. Csak hát a konteósok addig sem jutnak el...
2021. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Gulyás azt nyilatkozta lesznek szabályozások. Most viszont olvastam egy olyan cikket ,hogy Gulyás szerint önkéntes marad és nem lehet többletjoga annak aki beadatja.Hát nem tudom egyszer A-t mond aztán meg B-t.
2021. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
79%
Nagyokos 31-es oltasd be magad nyugodtan,attól még ugyanúgy elkaphatod a vírust hogy felvilágosítsalak hisz csak 95%-ban véd jobb ha tudod drága
2021. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
25%

17:16: "csak" 95 %-ban...

Ha meg nem oltatod be magad, 0 %-ban.

Milyen érzés ennyire retardáltnak lenni? :DDDDDD

2021. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
48%
Az immunrendszerem viszont több mint 99%-ban hatékony a statisztikák szerint. Így a 95%-os vakcinákra nem tartok igényt.
2021. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
17%
17:32: reménytelen vagy. Neked is kéne pár hét önkénteskedés COVID-osztályon, de maszk nélkül.
2021. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!