Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lesz ez a...

Szerintetek hogyan lesz ez a kétlépcsős nyitás?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még effelől kommunikáció a kormány részéről ezért csak tippelni lehet.


Ti mit gondoltok? Mit fog ez tartalmazni és milyen lesz?


Én szerintem : első hullámban: nyitnak a szállodák, vendéglők, középiskolák, a kijárási tilalom átcsúszik éjfélre, a 10 fős korlát feloldódik és maszk használat mellett a temetés létszáma se lesz korlátozva és a kültéri maszkviselés is repül


Második hullámban: minden korlátozás megszűnik amit bevezettek a koronavírus ellen kivéve a maszk használat zárt térben.

Az utóbbitól szerintem már soha sem fogunk megszabadulni hisz bebizonyosodott, hogy minden fertőzés ellen hatékony és alap etikett lesz világunkban (vagy legalábbis az országunkban)


Ti mit gondoltok?



2021. febr. 6. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha igaz, hogy ausztria zárja a határait, mert sok az új típusú beteg, akkor itt (sok-sok ingázó mellett) egy darab új típusú sincs ráadásul enyhíthetünk a korlátozásokon..A te elképzelésedből én a szállodákat egyenlőre kivenném és a második hullámba tenném, de amúgy valahogy így tudnám én is elképzelni:)
2021. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Csak elhúzzák előttünk a mézesmadzagot. Csak pár hét, csak amíg meg nem lesz a vakcina, csak amíg meg nem lesz a nyájimmunitás, stb. Valójában soha nem fognak feloldani semmit, amíg össze nem fogunk és erővel fel nem lépünk a diktatúra ellen.
2021. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!