Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne jó ha Európa országa...

Nem lenne jó ha Európa országait egyesítenénk?

Figyelt kérdés

Milyen fasza lenne már, Európai Egyesült Államok. Amerikával versengenék, végre nem bélyegeznének meg mindenhol ha azt mondom hogy magyar vagyok mert lehet azt mondani hogy európai vagyok, 760 milliós népesség, mindenben jobbak lennénk mint az USA

🇪🇺



2021. febr. 11. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%

Lehetne Magyarországot Romániával, és akkor Magyarománia lenne a neve.

Amúgy erre lenne az EU.

2021. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
Sok mindenkinek jó lenne, de te és a lakosság 99%-a, nem tartoznátok a haszonélvezők közé.
2021. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Köszönöm de nem szeretném az őseim vére által megszerzett földünket eladni.Magyar szeretnék maradni Magyarországon!
2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én is.. 🇭🇺
2021. febr. 11. 22:35
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
Én nem tartanám jónak. Minden országnak külön nyelve vagy más más kulturák.
2021. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

Soha de soha nem lesz egy ország Európa. Amíg ezen a kontinensen emberek élnek addig itt utálni fogják egymást és ilyen-olyan indokból egymásnak ugranak. Mindig is így volt és így is marad.

De nem is kell. gondolj bele az EU-nak el kellene törölni az összes ország nemzeti önérzetét es a támogatóival megküzdeni. Még ebben a laza lanyhadt pöcs gazdasági unióban se tudják kezelni Brüsszelben ezt a gondot mi lenne ha eltörölnék a kormányokat!? 😃 Hiszen esik szét az egész ígyis, nem hogy európai Egyesült Államok....

2021. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

2 dolognak nézz utána!

Európai Gazdasági Közösség (ehhez vannak gazdasági tankönyvek is)

Európai Gazdasági Egyesülés


Az állam nem csak gazdaságból áll.

2021. febr. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
20-as, ott bukik az elméleted, hogy senki sem várja el az emberektől, hogy feladják nemzeti identitásukat az európaiért cserébe. Ráadásul szó nincs itt kormányok eltörléséről - ha csak a példaként felhozott USÁ-t nézzük, a nem szövetségi szintű politikákat a helyi, állami kormányzat formálja.
2021. febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
11-es vagyok, miéert pontoztatok le? a kérdésre válaszoltam.
2021. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorikérdéseken bárkit lepontoznak, aki értelmes és hasznos választ ad.
2021. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!