Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne jó ha Európa országa...

Nem lenne jó ha Európa országait egyesítenénk?

Figyelt kérdés

Milyen fasza lenne már, Európai Egyesült Államok. Amerikával versengenék, végre nem bélyegeznének meg mindenhol ha azt mondom hogy magyar vagyok mert lehet azt mondani hogy európai vagyok, 760 milliós népesség, mindenben jobbak lennénk mint az USA

🇪🇺



2021. febr. 11. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem. El kellene már fogadni, hogy ahány régió, annyi szokás, annyi területi adottság, annyira más gondolkodásmód. Nem tesz jót egyik népnek sem, - tehát nem egyöntetűen a magyarokra gondolok kizárólag, - ha mindig mások akaratát erőltetik rá folyton "egységesítés" mázzal bekenve, - akkor pedig különösen igaz ez, ha mindig egyoldalú irányban folyik ez és bármi is (nem) történik, mindig megtalálnak egy "ügyeletes rosszat", akit lehet gyűlölni, fikázni, diszkriminálni. Még egyetlen komolyabb lépés nem történt az "egyesítés" irányába és már ez folyik! Soha nem fogom elfogadni, hogy nekem kutya kötelességemmé váljon az, hogy folyamatosan számomra vadidegen emberek elvárásainak kelljen megfelelnem! Ő ott él ahol és úgy, ahogy neki jó, de ez legyen már igaz visszafelé is, - nekem ne pofázzon bele senki abba, hogy március egytől már csak a "rózsaszínű vajat" ehetem (és hasomlók)! Aki francia, védje Franciaország érdekeit. Aki belga, Belgiumét! De nem kérek idegen országok "atyáskodásából"! Foglalkozzanak a saját belügyeikkel, - ne más országok belügyeibe kotorásszanak könyékig!
2021. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tehát gazdasági unió nem elég?
2021. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, viszont sok okból nem lenne előnyös. Az állam próbálná tartani az azonos életszintet minden területen. Sok gazdagabb ország jóval szegényebb lenne, a szegények pedig gazdagabbak. A szegényebbeknek ez nyilván megérné, de a gazdagabb országok sokat veszítenének. Idővel nyilván megoldható lenne, hogy mindenhol olyan legyen az átlag mint pl most az osztrákoknál vagy németeknél, de szerintem ez túl sok időbe telne. (2 kihalt generáció?)lol
2021. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!