Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan be kéne kajálnom,...

Komolyan be kéne kajálnom, hogy még van olyan ember akit nem lehet beoltani a lassan már tíz fajta covid oltás közül egyikkel sem?

Figyelt kérdés

Mert hát ugye ez az egyetlen valamelyest tartható érv emellett a nagyon átlátszó kötelező oltásos diktatúra mellet. De ha még egy ember allergiás is ezekre és egyiket sem kaphatja meg, akkor meg mi a ráknak kellet 10 fajta covid oltást csinálni? Ja. Persze lehet rá allergiás lenni, annyira hogy be sem lehessen adni, de azért azok a drágajó oltások teljesen biztonságosak, nem de? Nyilván a több ezer hivatalosan bejegyzett, (a valós szám töredéke) a vakcina beadása után történő haláleset közül egy sem a vakcina miatt vót, mi?(duplagondol megvan?)

Ha meg az a probléma hogy azt a drágajó egészségügyet túlterhelném a mocskos vírustagadó pofámmal, akkor meg alá lehet velem íratni hogy ne foglalkozzanak velem ha kovidot kapok.

De ha kell vissza is adhatom a tb kártyámat (sokat nem veszítenék) és feldughatják azt jó mélyre maguknak. Ha már egyszer a stadionoktól nem sajnálják a pénzt, csak azoktól a mocskoktól akik nem hajlandóak magukat beoltatni egy nem létező nátha miatt.

Szerinted sincs egy épp érv sem a kötelező oltás mellet?



2021. márc. 11. 05:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

#8: Azt értsd meg, hogy nem tud mindenki magáért oltatni, #7-ben leírtam, miért.


Társadalomban élünk. Szerinted helyes lenne úgy gondolkodni, hogy "nem tartom a sebességkorlátot, aki akarja, tartsa be magának, de abba ne szóljon bele, hogy én mit csinálok"?

2021. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
#11: A háziorvosod normális esetben tudja a krónikus betegségeidet, így azt is, ha immunrendszeri betegséged van. És azt is tudja, ha szervtranszplantált vagy. Még akkor is, ha a háziorvosod 120 kilós, akkor is, ha nem egy lángész. Kap egy leírást arról, kiknek nem javasolt az oltás, ezeknek nem javasolja.
2021. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

#12 így jártak. Az állami egészségügy is azért rossz mert az én adómbol másoknak jó. Én ugyanis sokévente egyszer járok orvosnál, nehogy nekem kelljen másokat fizetnem. Ha másnak rossz akkor rossz.


Ugyanígy vagyok az oltással is, nekem nincs rá szükségem akkor nincs és kész. A többi ember meg a többi ember.

Ez a liberalizmus.

2021. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

#14: Amikor meg kell állnom a zebránál, akkor az én időmből másoknak jó. Pedig az óvodáscsoporton át is lehetne gázolni, az mind csak többi ember. Mindezt már az ókorban túlhaladtuk, szabályok vannak, amiket a társadalom minden tagjának be kell tartania.


Egyébként gyerekkorodban te is kaptál kötelező oltásokat, mert ez volt a társadalom érdeke. Ja, és a te érdeked is, mert bár azt vallod, hogy "Ugyanígy vagyok az oltással is, nekem nincs rá szükségem akkor nincs és kész.", a valóságban ez egy nagyon veszélyes betegség, sokan meghaltak már benne, akik előtte nagyon elhitték magukat. A családomban is volt olyan, aki novemberben még az immunrendszerével hősködött, aztán az ünnepek alatt fulladozva feküdt, összesen három hétig. Amint megbetegedett, rögtön kisebb lett az arc. Szerencsére ő meggyógyult.


Egyébként nem az a liberalizmus, hogy azt csinálsz, amit akarsz.

2021. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Sok itt a buta
2021. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

#14 akkor sem fogom másokért beoltatni magam. Ha ő beteg akkor ő a beteg nem én.


Amúgy pedig az olyanok akik belehaltak, gyengék, a természet pedig mindig szelektálja a társadalmat, úgy jogy az maradjon aki erősebb. Ez az élet rendje, az ember ugyan megpróbálkozhat felülírni ezt az evolúciót de nem tudja örökké tartani azt az állapotot, mert előbb-utóbb úgyis kiszelektálódnak a gyengék.

A szolidaritás pedig baromság, és sosem működik mivel az ember természeténél fogva egyénközpontú azaz a saját magát a többi elé helyezi.

2021. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó ha elkapod és meghalsz, majd monthatod hogy ez az élet rendje.
2021. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
#17 a statisztikák szerint erre hihetetlenül kicsi az esély, amúgy igen az is az élet rendje lenne mintahogy az is ha délután rámesik egy meteor.
2021. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

#16: Lehet, hogy a természet, amire hivatkozol, téged is vígan kiszelektált volna, ha nem kapod meg a gyerekkori oltásaidat. Lehet, hogy nem, de ezt nem tudhatod. Abban pedig biztos vagyok, hogy téged is kezelt már orvos, mióta megszülettél. Úgyhogy nem kell itt másokat gyengézni.


De mondok mást is. Az emberhez nagyon hasonló csimpánzok többsége nem éri el a felnőttkort. Bizony, a többséget még kölyökkorában elviszi valami betegség, ragadozó, társai agyonverik, stb.


Tehát nem kell itt eljátszani a kemény legényt, statisztikai alapon rólad is az a valószínűbb, hogy felnőttséged előtt meghaltál volna, ha nem gondoskodna rólad az emberi civilizáció folyamatosan, ezer és egy formában. (Szerintem az ennivalódat nem tudnád magadnak megtermelni. :))


"A szolidaritás pedig baromság, és sosem működik mivel az ember természeténél fogva egyénközpontú azaz a saját magát a többi elé helyezi."

- Az ember valóban természeténél fogva egyénközpontú, de a többségünk képes valamilyen szintű szolidaritásra. Még altruisták is vannak, akikben olyan erős a szolidaritás, hogy nem teszik a saját érdeküket másoké elé. Akik egyáltalán nem képesek a szolidaritásra, mások érdekeinek figyelembe vételére, azok a pszichopaták.

2021. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#10 Igen, van, aki beteg lesz az oltástól. Egy rokonom a kínai vakcinától lett covidos, de mondhatnám az ausztrál egészségügyi minisztert is, aki az AstraZeneca oltás miatt került kórházba:

[link]

Valószínűleg a hazai fertőzésszámok is azért nőttek meg, mert nagyon gyorsan haladnak az oltással.

2021. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!