Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Covid-19 eredetéről mi a...

A Covid-19 eredetéről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 01:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%

https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE&t=1232s

A témában ajánlom aki még nem látta. Itt össze vannak szedve azok a tudományos tények, nem konteó, amelyek a mesterséges eredetet bizonyítják eléggé meggyőző módon.

2021. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
42%

2015-ben adtak le az olasz kozszolgalati tv- ben hogy felfedeztek egy uj koronavirust,egy bill gates altal tamogatott laboratoriumban.kitenyesztettek mestersegesen,tobb alat szervezeteben modositottak mire megkaptak ezt az uj virust.

2015ben mar megvolt nekik.bill mar akkor vakcinakat akart elkezdeni kifejleszteni mert azt mondtak par ev mulva lehet elterjed majd.

Szerintetek egy allitolagos virusra ami most bukkant fel hogy lehet hogy a kinai sinooharm mar majusban kasz volt addigra a katonakat es orvosokat oltottak a 3. fazis kiserletekent.

A film datummal pontosan megvan meg a youtuben,kulon kiemelik 2015 ben keszult.

Ezek utan semmi kerdes honnan ered es mi vokt ezzel a politikusok celja.

2021. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
35%

#13: Ennél sokkal kuszább a történet. Amit 2015-ben leadtak, az a félrevezetés része. Úgy látszik, bejött nekik, mert te is simán bekajáltad. A youtube pedig a háttérhatalom eszköze, ez onnan is látszik, hogy a google igazgatóságának is több zsidó tagja van.


Megjegyzem, miután #11-et megírtam, percekre elment az internetem. Utána visszajött, szerintem csak figyelmeztetés volt. De most lehet, hogy ezek után végképp elhallgattatnak.

2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
56%

#7nek: A vírusokat a kaliyuga tudatállapotbeli ember teremti.

Az ember - istengyermekségéből eredően képes teremteni. Jót is és rosszat is. Teremthet gyönyörű szimfóniát, költeményt, katedrálist - de van, aki vegyifegyvert, biofegyvert teremt.

2021. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%

Ez a háttérhatalom (egyik) tervének elnevezése.

Szóval mesterséges eredetűnek is fel lehet fogni.

2021. márc. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
52%
#15: Elég alaposan leírtam #10-ben (eredetileg #11-ben, de valakit töröltek). A részletekkel könyvtárakat lehetne megtölteni.
2021. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
73%
xd
2021. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
Tudok róla, sajnos én is olvastam ezeket a dolgokat. Ha legalább a fele is igaz, de nagyon annak tűnik. 15ös voltam
2021. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
41%
#19: Az a baj, hogy nemcsak a fele, hanem sokkal több is igaz. Mondanám, hogy a kétszerese, vagy háromszorosa, de az sem írná le teljesen, hogy mennyire tragikus a helyzet. Már a jelenlegi "szám" fogalmat is az ősháttérhatalom erőltette a neandervölgyiekre, hogy fokozni tudja vele az emberiség elnyomását. Ezek azonban nem is az igazi számok, sajnos azokat így fel sem fedezték, és a világ matematikusait is mindig pórázon tartották, pénzzel és zsarolással, hogy ne is fedezzék fel az igazi számokat. Azokkal ugyanis leírható lenne az elnyomás mértéke, és talán egyszer szabad lenne az emberiség.
2021. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%
Xd
2021. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!