Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ mozgalom szándékosan...

Az LMBTQ mozgalom szándékosan ennyire visszataszító, kontraproduktív?

Figyelt kérdés

Személy szerint szívesebben támogatnák őket, ha nem lenne minden IS szivárványos, nem lenne ennyire nyomulós a mozgalom.

Ha az EU nem haragudna jobban a kissebbség elnyomott érdekeiért, mint egy egész ország jogállamiságáért, szabadságáért.

Ha nem kapcsolódna a gender elmélet, a biológiai nem spektrum természete a melegekhez. Elvégre ezen áltudományos BSek elválaszthatatlan részét képezik a szivárvány önérzetéhez.



Mégegyszer: semmi bajom a melegekkel, de elég sok bajom van a lobbival/mozgalommal.



2021. júl. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
46%
Mi ez az lmbtq téma folyton? Erre veritek? Ennyire sivár az életetek? Úristen, sok kis frusztrált kispolgár. 🙄 Tegyetek már fel olyan kérdést, amivel érdemben lehet foglalkozni.
2021. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Mi bajod ezzel a kérdéssel? Miért tűrik el az emberek, hogy hasznot húzzanak velük és rossz hírüket keltsék?

Szerintem ez egy valid kérdés....

2021. júl. 9. 21:25
 13/50 anonim ***** válasza:
59%
Valid? Te vágod, hogy ez csupán egy elterelő csontocska, amit bedobnak az emberek közé és többé nem foglalkoznak a nagyobb problémákkal? Jézus gyere le
2021. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert a melegek beteg emberek legalábis egyet se tudok aki ne járna orvoshoz.Mert annyira boldogtalan meg sok köztük az ögyilkos is.Ezek az emberek nem fognak ki állni magukért.Meg eleve beteg emberek miért nézel normálisnak és be számithatónak.Bár tudom amikröl fent írtam nincs a netflixen sorozat.
2021. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
42%

Önmagadnak mondasz ellent a saját válaszoddal :D


"ha nem lenne minden IS szivárványos, nem lenne ennyire nyomulós a mozgalom."


vs.


" Miért jó nekik, hogy mindenki hasznot húz belőlük (szivárvány marketing), miért jó nekik a negatív reklám?"


Ha elfogadjuk a szivárványmarketing létét, akkor miért vered a valódi melegjogért harcolóakra azt, hogy """minden""" szivárványos? Hiszen ez csak profitorientált marketingfogás. Januárban ennyi erővel meg az a problémád, hogy mindenhol a leárazásokat tolják az arcodba?

2021. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
54%
Szándékosan az. Egyébként ahogy sokan leírták előttem, szerintem a normális melegek nagyrésze magasról tesz erre, viszont a provokáció szándékos, ugyanis enélkül senkit se érdekelne így meg lehet a nem létező nácikra mutogatni.
2021. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
15%
Az egész arról szól hogy, fizetésekel meg valós problémákal foglalkozanak.Az eu-ban Bulgária után itt keresnek a legkevesebett.De erről egy szó se esik.
2021. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
89%

"Az eu-ban Bulgária után itt keresnek a legkevesebett."


forrás?

2021. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem maga a mozgalom kontraproduktív, hanem hogy a nagy cégek és kulturális szervezetek meglátják benne a pénzt és kíméletlenül promózzák, hogy ők mennyire befogadóak. Pl Hollywoodi filmgyártás, cégek reklám kampányai.

Hasonló mint amikor egy olajcég kampányol környezetvédelemről. Egyébként totál lmbtq támogató vagyok, de látni kell hogy a vadkapitalizmus mindent megfertőz.

2021. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
29%

Én támogatom, hogy a szivárvány jele is megjelenjen, engem nem zavar.


Ennyi erővel pampoghatnál azon is, hogy a kereszténység folyton a kereszttel jelzi magát. Szerintem nincs ezzel semmi baj.


Hiányérzetem van inkább, mert szeretném, ha a náci gondolatvilágú emberek is kitűznék azt a horogkeresztet. Nem fórumokon bújkálnának.

2021. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!