Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ mozgalom szándékosan...

Az LMBTQ mozgalom szándékosan ennyire visszataszító, kontraproduktív?

Figyelt kérdés

Személy szerint szívesebben támogatnák őket, ha nem lenne minden IS szivárványos, nem lenne ennyire nyomulós a mozgalom.

Ha az EU nem haragudna jobban a kissebbség elnyomott érdekeiért, mint egy egész ország jogállamiságáért, szabadságáért.

Ha nem kapcsolódna a gender elmélet, a biológiai nem spektrum természete a melegekhez. Elvégre ezen áltudományos BSek elválaszthatatlan részét képezik a szivárvány önérzetéhez.



Mégegyszer: semmi bajom a melegekkel, de elég sok bajom van a lobbival/mozgalommal.



2021. júl. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem idén menj el a pridera felvonulásra és nézd meg milyen (én is csupán azért megyek, hogy a saját szememmel lássam mi történik)ne a hírekből szűrd le,hogy milyen egy ilyen mozgalom, hanem nézd meg Te magad.
2021. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
29%

#20

Azért kíváncsi lennék mennyire visítanál ha az összes Hollywoodi filmből keresztény propaganda folyna és az összes multi feszülettel villogna😉 Tényleg mit szólnál ahhoz ha mondjuk szivárványos retek helyett keresztet raknának ki mondjuk a Fideszes önkormányzatok? Akkor hisztiznél és követelnéd hogy szedjék le...

2021. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
36%

A régebbi hollywoodi filmek szinte mind csöpögtek a kereszténységtől, az összes bibliafeldolgozás is ide tartozik. Nem visítottam, azt néz meg mindenki ami érdekli.


A fideszes önkormányzatok és pártirodák tudtommal nem raknak ki szivárványos zászlót, az empátia (=gyengeség) látszatát is el akarják kerülni. Viszont a kereszt mindegyik politikusuk nyakában ott lóghat, mert minden fontosabb interjúban ömlik a szájukból a kereszténység, a keresztény Isten nevében alkotva ítéletet másokról, a keresztény emberek nevében beszélve.


Lehet te egy másik Magyarországon élsz?

2021. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
43%
Egyetlen olyan filmről sem tudok, ami csöpög a kereszténységtől, még a bibliafeldolgozásokra sem jellemző.
2021. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
54%

#23

Ja szóval a Bibliai történetek feldolgozása egyenértékű azzal hogy tele vannak a filmek kvótabzikkal meg femináci propagandával igaz?

,,A fideszes önkormányzatok és pártirodák tudtommal nem raknak ki szivárványos zászlót, az empátia (=gyengeség) látszatát is el akarják kerülni. "

Ellenben hanukageri nagy mellszélességgel rakja ki a szivárványos mocskot aki meg ellenzi az homofób. Érdekes a kettős mérce részedről. Szóval a keresztények hordják csak a nyakukban, bezzeg a szivárvány az elfér a városházán ugye? 😃

2021. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
54%

#24: Mel Gibson Passiója szerinted LMBTQ propaganda?


#25: egyetlen filmet sem muszáj megnézned. Ha a szerinted kvótára menő filmeket nem követi érdeklődés, akkor majd másokat fognak forgatni. Szabad piac van.


"hanukageri nagy mellszélességgel rakja ki a szivárványos mocskot"


Sokat elárul rólad ahogyan írsz. A hanukageri és a szivárványos mocsok. Propagandista vagy vagy önszántadból ragadtál meg ezen a szinten? :o)


Amikor az autisták világnapján kivilágítják a nagyobb épületeket, akkor is ekkora arccal szoktál fröcsogni a saját honfitársaid ellen?

2021. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

#22/25


Ha nem szivárványpropaganda van, akkor keresztény propaganda? Azt el sem tudod képzelni esetleg, hogy semmiféle propaganda ne legyen és a dolgok alakuljanak a természetes rendjükben, az emberek hergelése és agymosása nélkül? Mi lenne, ha a liberális média "Jóemberkedő" propagandája az n+1 civil szervezettel esetleg rábízná az oktatásra a nevelést és a viselkedési normák megalapozását? És a marketingre költött 1000 mrd-ok mehetnének az oktatásra akkor, persze a Coca Cola-nak biztos nem tetszene, ha egy senkiházi, nevenincs tanár nevelné a gyerekeket toleranciára és nem az ő óriásplakátjaik...

2021. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
43%
#26 A Passió egy sima bibliafeldolgozás. Még nem keresztények számára is élvezhető. Legfeljebb a kereszténygyűlölőknek lehet bajuk vele.
2021. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
47%
Azért írtam szándékosan a Passiót, mert attól a keresztény egyházak több vezetője is elhatárolódott, annyira hamis és durva propaganda volt. Gyanítom, hogy nem láttad a filmet vagy nem olvastad a kritikákat.
2021. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
26%
Láttam a filmet, semmi propaganda nincs benne. Igaz, én nem vagyok kereszténygyűlölő, így nem is tudom, ti mit láthattok annak.
2021. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!