Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kötelező lenne választanoto...

Ha kötelező lenne választanotok, inkább egy Kommunista vagy egy Iszlám Magyarországon élnétek? Miért?

Figyelt kérdés

Kommunista Magyarország: Legalább annyira szigorú kommunizmus, mint a Kádár-rendszer 1980-ban.


Iszlám Magyarország: Legalább annyira szigorú iszlám törvénykezés és vallásosság, mint a mai Egyiptomban.



2021. szept. 5. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Kommunista
Iszlám
38 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
18%
Iszlám
2021. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%

Inkabb iszlam! :) Tok jo lenne, ha mindenki burkaban es csadorban jarna :))) .... jol van na, nekem tetszene!!!!!!


Meg lehetne itthon egy AK-m!!! :)))))

2021. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%

Inkább iszlám.


A kommunizmus egy szürke egyenvilágot teremtett, amiben egyre több ember öngyilkos lett, és szétzilált mindent ami természetes módon, hagyományosan jött létre.


Ellenben egy muszlim Magyarországon, ami legalább olyan komolyan veszi a vallást, mint Egyiptom, talán konzervatív férfiként még jobb életem is lehetne, pl. mostanra lenne egy normális feleségem és 2-3 gyerekem. (30 éves vagyok). Ráadásul az iszlámmal együtt bejönne ide a Közel-Keleti kultúra többi érdekessége is, a fűszerek tömege a piacon, a szép ezüst és aranyékszerek. Mindenhol lehetne jó török kávét és illatos arab dohányt kapni.

2021. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Szeretem a keleti konyhat ... felolem lehetne tobb gyroszos :D
2021. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%

Azt se tudjátok mit beszéltek...

Vagy már eleve itteni muzulmánok vagytok😂

2021. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Kibújik a szög a zsákból, hogy a jobboldal mennyire szereti az iszlámot. :D Sok közös vonás van bennük. Azon meg jót röhögtem, hogy a 30 éves férfinak iszlám kell, hogy jót tudjon szerezni magának. :D Nagyon "örülnek" az iszlám nők a kényszerházasságoknak egyébként. Jó nagy fos rendszer.
2021. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Sindelar ***** válasza:
56%

Pfff. 30 éves konzervatív, és az iszlámban bízik, hogy nője legyen.


Ezért érdemes ide járni, nagy az isten állatkertje. Mondjuk nem csodálom, hogy egy konzervatívnak nincs nője. Ha nő lennék, én sem állnék szóba konzervatívokkal. Pont annyira "tisztelik" őket, mint az iszlám.

2021. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%

Iszlám. Persze jelenleg nem tűnik olyan jónak, de ha abba születtem volna, akkor ott lennék konzervativ és azt szoktam volna meg, azt tartanám a megszokott jónak. Az Iszlámban legalább vannak kulturális értékek, van erkölcs még ha nem is ugyanaz mint a kereszténységben. És az Iszlám megfér a nemzeti indentitással is.

A kommunizmus ezzel szemben el akarja pusztítani az addigi értékeket ("a múltat végképp eltörölni"), és elég nehezen fér össze a nemzeti indentitással.

2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
Jobboldaliként mondom hogy kommunizmus. Az iszlám egy fekély.
2021. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
Egyiptomban abszolút nem szigorú az iszlám. A nagyobb városokban csak kb. olyan, mint nálunk volt a kereszténység a 30-as években.
2021. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!