Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kötelező lenne választanoto...

Ha kötelező lenne választanotok, inkább egy Kommunista vagy egy Iszlám Magyarországon élnétek? Miért?

Figyelt kérdés

Kommunista Magyarország: Legalább annyira szigorú kommunizmus, mint a Kádár-rendszer 1980-ban.


Iszlám Magyarország: Legalább annyira szigorú iszlám törvénykezés és vallásosság, mint a mai Egyiptomban.



2021. szept. 5. 12:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
20, akkor jó tudni hogy az én családom volt ennyire ász hogy enm így volt nálunk. 😎
2021. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
30%
Én viszont nem örülök annak, hogy Magyarországon valaki így örül mások nyomorának. ^^
2021. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
22, nem más nyomorának örülök, ne magadból indulj ki. A saját családom talpraesettségénk. Nem mindenki köcsög mint te.
2021. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Nem magamból indultam ki, hanem belőled. ^^ De sejtettem, hogy iszlamista vagy. A családod meg nem talpraesett, legfeljebb bunkó. ;)
2021. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%

24, nem, nem vagyok iszlamista, de most épp ki húzza le a másikat? Én említettem hogy nem minden nőnek volt szar akkoriban, családi tapasztalat alapján. Erre te jöttél hogy de, de, ez így van.


Rádhagyom, jó, akkor az én családom volt a talpraesett. Erre nekem esel.


Mivel semmi jelét nem adtam a kárörvendésnek, igy csak magadból indulhattál ki. Erre pedig igen óvodás a "nem mert te" válasz.


Elég proli viselkedést mutattál itt be.

2021. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
30%

Nem, én egyszerűen megcáfoltalak. Nézd már meg, hogy akkor hány nő volt döntéshozó pozíciókban, és később. Nem a családodról írtam, hanem a társadalmi helyzetről. Nem x meg y családjáról (mondjuk nagy karriert nem nagyon futott be akkor nő), hanem a társadalom általános helyzetéről. Nyilván voltak arisztokraták, földesurak, de hát azok a nők sem önerőből éltek olyan életet, hanem beleszülettek.


Nem estem neked, te kezdtél el hülyeségeket beszélni már a második sorodban (majd még prosztó, gusztustalan módon még a köcsögözés szintjére is lesüllyedtél). De jellemző, hogy mindig az kéri ki magának a személyeskedést, aki teli szájjal személyeskedik.


A proletár szimplán azt jelenti, hogy szegény. Hogy szegény vagy-e, azt nem tudom, de hogy bunkó, az biztos.

2021. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%

Nem cáfoltál meg. Hülyeséget böfögtél. A döntéshozó pozíció most sem egyenlő a tanultsággal. Csak nézd meg a politikusokat. Viszont aki akart, az akkor is, nehezebben, de tudott.


Általánosítottál, én erre világítottam rá. Erre te jöttél hogy "jajj, te tuti örülsz más nyomorának". Ez igenis köcsög dolog, mert mi alapján adsz a számba szavakat? És hogy lesüllyedtem a köcsögözés szintjére? Nem a köcsögözés szintjére süllyedtem, hanem a tiedre.


Akkor estél nekem amikor a számba adtál szavakat amelyeket sose mondtam. Ergó te kezdted a személyeskedést.


A proletár valoban a proli "előszava", de a mai értelemben teljesen mást jelent.


És nem, a proletár nem szegényt, hanem alacsony rétegűt, elnyomott munkást jelent.


[link]

2021. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

De, megcáfoltalak. ^^ Egy olyan társadalomban, ahol a többség néhány év elemit végzett, és a földeken dolgozott, a nők többsége háztartásbeli volt, szerinted mennyire értelmetlen az alábbi lózungod? :D "aki akart, az akkor is, nehezebben, de tudott". Frászt.


Nem általánosítottam, hanem társadalmi szinten gondolkodok. Te általánosítottál max egy nagyon szűk réteget társadalmi jelenséggé. Most mondhatnám, hogy "köcsög vagy", amiért olyasmit akartál a számba adni, amit nem mondtam, de nem mondom, mert veled ellentétben nem vagyok egy prosztó nímand. ^^


A személyeskedést te kezdted a második sorral. Legalább gerinced lenne, hogy nem tagadod le.


Nem, a proletár ("gyermekes") szót a Római Birodalomban használták a nyomorban, mélyszegénységben élő emberekre, akik olyan szegények, vagyontalanok voltak, hogy vagyonukból semmit nem adóztak, így csak gyermekeikkel adóztak. Aki egy létező kifejezést használ más értelemben, az hülye.

2021. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%
28 aha, lol. Papagájjal vitatkozom...
2021. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
30%
Igen, saját magaddal. ^^
2021. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!