Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lesz a blackpill mainstr...

Mikor lesz a blackpill mainstream?

Figyelt kérdés

Nézem az M1 -et és a legutóbbi autógyújtogatásig fajult incel tüntetésről van benne szó. Hollik István bejelenti, hogy tesznek valamit a párkapcsolati piac helyreállításáért. Közbe a legújabb incel párt szerint ez nem elég.


Az elte gender szakon Mérő László vitázik a blackpill egyik legismertebb magyar terjesztőjével élőben.


Mikorra lesz ilyen a világ?



2021. okt. 6. 20:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

#4 az incelség nem örökletes probléma, nem fog "kihalni" így


pl. a szüleim nem incelek :D

2021. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Már hallucinál is. Lehet hogy tényleg szüksége van egy pill-re, de abban legyen legalább legyen valami hatóanyag is. Vagy felőlem ezt a pill-t is benyelheted, csak küldj utána egy kis hypot is.
2021. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

#11

Tényleg Sheldon? Döbbenet. 😱😱😱😱😱😱😱😱

Remélem csak itt GYK-n égetitek magatokat ezzel az incel, chad, blackpill meg mit tudom én még milyen marhaságokkal. 5-10 év múlva kimegy a divatból ez a marhaság és még annál is gázabb lesz, mint ma. (Igen, tudom, már ma is nagyon gáz, de még ennél is gázabb lesz, higgyétek el! Ez volt az emoval is...)

2021. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Incel párt? Van ilyen?
2021. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

Huh ez sok így kávé előtt de belegondolok...

Szóval egy ködös áprilisi reggelen az újonnan megalakult incel kormány kiadja az utasítást, az arra felhatalmazott erőszakszervezetének , hogy szedjenek össze nőket.

Kovács12 Béla Bivalyb@$nád alsó körzeti meghízottja is megkapja a parancsot, amit bár nem ért megpróbál teljesíteni. A falu összes szingli nőjét felküldi az incelvédelmi hivatalba, majd egy kancsó hamvas fröccs társaságában kiül horgászni.

Nyugalma nemtart sokáig hisz Hugyos Jóska incelügyi főbiztos mindenkit visszaküldött, mondván nem elég szépek és fiatalok, pedig a leg malacarcúbb incelnek is fiatal topmodel JÁR.

Szegény Kovács12 újra nyakába veszi kis faluja kopott utcácskáit, de a fővezér utasításainak megfelelő szép, fiatal nőt aki hajlandó szánalomszexben részesíteni az életképtelen sz@rcsimbókokat, egyet sem talál ,mert még mindíg az összeset a chadek kefélik.


Bakker lehet pálinkát ittam kávé helyett :D

2021. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15: Nem erre gondolok, hanem egy olyan világot próbáltam leírni, ahol az történik, ami 2006 után a 90es évek eleje óta erősödő antiszemita szélsőjobbal. 2008 -ra eljutottak odáig, hogy bejutottak a parlamentbe(Jobbik) és mindenki róluk meg velük beszélt.
2021. okt. 7. 09:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindig túl sok a csicska ember, ezért a blackpill sosem lesz mainstream, az csakis a csicskák kiváltsága, a fenéknyalóké

A blackpill pedig távol áll a fenéknyalástól

2021. okt. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17: Előbb -utóbb mainstream lesz, ha a normieknak jövedelmezőbb lesz incel feneket nyalni. Már most is tele van az internet dating coach -okkal.


Júniusban pedig nagy áttörés történt, amikor először lehetett látni reklámot a faceandlms stream -ben.

2021. okt. 14. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!